فضاپیمای Chandrayaan-3 که با وسیله پرتاب ادغام شده است، ISRO را اعلام کرد

Somanath در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که ماموریت Chandrayaan-3 تقریباً آماده پرتاب در ژوئن 2023 است.

S Somnath، رئیس آژانس فضایی ماه گذشته به ANI گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای روز پرتاب سومین ماموریت ماه خود بین 13 تا 19 جولای هستند.

سامنات گفته بود: “ما قادر خواهیم بود یک فرود نرم روی ماه انجام دهیم. روز پرتاب 13 جولای است و می تواند تا 19 جولای ادامه یابد.”

ISRO در توییتی نوشت: «امروز، در مرکز فضایی Satish Dhawan، Sriharikota، مجموعه محصور شده حاوی Chandrayaan-3 با LVM3 جفت شده است.

چاندرایان-2، دومین ماموریت هند به ماه، در 22 ژوئیه 2019 از مرکز فضایی ساتیش داوان، سریهاریکوتا پرتاب شد. اما این ماموریت پس از سقوط ماه نشین Vikram در ماه در ساعات اولیه 6 سپتامبر شکست خورد.


اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را با نام Apple Vision Pro در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما درباره همه مهم‌ترین اعلامیه‌های این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

در اوایل اکتبر سال گذشته، رئیس ISRO گفت که احتمالاً ماموریت Chandrayan-3 خود را در ژوئن 2023 راه اندازی خواهد کرد.

سازمان تحقیقات فضایی هند (ISRO) روز چهارشنبه مجموعه محصور شده حاوی چاندرایان-3 را با وسیله نقلیه پرتاب LVM3 در مرکز فضایی ساتیش داوان ادغام کرد.

Chandrayaan-3 تقریباً آماده است. یکپارچه‌سازی و آزمایش نهایی تقریباً کامل شده است. هنوز، آزمایش‌های بیشتری در انتظار است، بنابراین می‌خواهیم کمی دیرتر این کار را انجام دهیم. دو اسلات در دسترس بود، یکی در فوریه و دیگری در ژوئن. ما می‌خواهیم برای پرتاب در ژوئن (2023) “او گفته بود.