قرارداد توییتر: گفته می شود که Mirae Asset در حال مذاکره برای تامین مالی خرید 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک قبل از موعد مقرر است.

وکیل ماسک بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبود.

این منبع افزود انتظار می رود معامله با Mirae در روزهای آینده و قبل از پایان مهلت نهایی برای بسته شدن قرارداد توییتر در 28 اکتبر نهایی شود.

طبق گفته صنعت بانکداری سرمایه گذاری، Mirae Asset در حال ایجاد یک صندوق 300 میلیارد وان (تقریبا 1731 کرور روپیه) برای حمایت از تصاحب ماسک در توییتر است. روزنامه گزارش داد

© تامسون رویترز 2022


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

اوایل این ماه، یک قاضی دلاور به ماسک تا 28 اکتبر فرصت داد تا تصاحب پلتفرم رسانه های اجتماعی را ببندد.

به گفته این منابع، بانک‌ها برنامه‌ریزی نمی‌کنند که بدهی‌ها را به طور معمول در چنین تملک‌هایی تقسیم کنند، و در عوض قصد دارند آن را تا زمانی که اشتهای سرمایه‌گذاران بیشتر شود، در ترازنامه خود نگه دارند.

Mirae Asset از اظهار نظر خودداری کرد.

سرمایه گذاران تسلا از این نگرانند که میلیاردر ممکن است سهام تسلا بیشتری را برای تامین مالی این معامله بفروشد و بر سهام آن تاثیر بگذارد.

یک فرد مطلع روز دوشنبه به رویترز گفت که گروه مالی Mirae Asset در کره جنوبی قصد دارد حدود 208 میلیون دلار (تقریبا 1721 کرور روپیه) برای کمک مالی به خرید 44 میلیارد دلاری (تقریباً 337465 کرور روپیه) ایلان ماسک از توییتر اختصاص دهد. .

به گفته این فرد، Mirae Asset در اوایل سال جاری در شرکت موشکی و ماهواره ای ماسک SpaceX سرمایه گذاری کرد.

تحلیلگران می گویند که ماسک برای تامین مالی خرید توییتر و جلوگیری از فروش بیشتر سهام خود در خودروساز برقی تسلا، باید سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند.

در همین حال، بانک‌هایی که 13 میلیارد دلار (تقریبا 1,07,300 کرور روپیه) برای خرید توییتر توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا تامین می‌کنند، به دلیل عدم اطمینان در مورد ثروت و زیان این شرکت رسانه‌های اجتماعی، از برنامه‌های فروش بدهی به سرمایه‌گذاران صرف نظر کرده‌اند. این موضوع به رویترز گفته است.

کره اکونومیک دیلی پیشتر از برنامه سرمایه گذاری Mirae Asset برای توییتر خبر داده بود.