قیمت بیت کوین به افزایش مداوم ادامه می دهد زیرا اتریوم، دوج کوین و شیبا اینو از دست می دهند: همه جزئیات

علیرغم اینکه تعداد زیادی آلتکوین سودهای کوچکی را به ثبت رسانده اند، ارزش کلی بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 0.25 درصد کاهش یافته است. طبق CoinMarketCap، ارزش فعلی بخش کریپتو 990 میلیارد دلار (تقریبا 80,94,548 کرور) است.

بایننس کوین، ریپل، کاردانو، سولانا و لایت کوین نیز شاهد کاهش ارزش بودند.

«یک هش ریت سالم جدید و معیارهای بهبود یافته استخراج نشان می‌دهد که بدترین حماسه تسلیم ماینر پشت سر ماست. تجزیه و تحلیل زنجیره ای همچنین تأیید می کند که کیف پول هایی با 100 تا 10000 ETH در دو ماه گذشته با افزودن 3000 آدرس جدید، نزدیک به 50،000 کیف پول جمع آوری کرده اند که بالاترین سطح از یک سال گذشته است. تیم تحقیقاتی CoinDCX به Gadgets 360 گفت: این روندهای انباشت قوی همراه با داده های اقتصاد کلان امیدوار کننده در مورد کاهش تورم منجر به افزایش شدید در بازار سهام و ارزهای دیجیتال شده است.


کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Tether، USD Coin، Polyon و Avalanche همراه با BTC در انتهای نمودارهای قیمت ارزهای دیجیتال سودآور ظاهر شدند.

Leo، Cronos، Aave، Dash و NEM نیز در روز سه‌شنبه به سود رسیدند.

از سوی دیگر دوج کوین و شیبا اینو در روز سه‌شنبه زیان‌هایی را ثبت کردند.

بیت کوین روز سه شنبه با قیمت 21125 دلار (تقریباً 17.2 میلیون روپیه) با سود جزئی 0.80 درصد معامله شد. قدیمی ترین و پرکاربردترین ارز رمزنگاری شده مسیر خود را در صرافی های بین المللی مانند Binance و CoinMarketCap نیز حفظ کرده است. در 24 ساعت گذشته، قیمت بیت کوین 50 دلار (تقریباً 4.089 روپیه) افزایش یافته است. نمودارهای کلی قیمت کریپتو شاهد سود و زیان برای چندین دارایی دیجیتال بود، زیرا نوسانات بر این بخش حاکم بود.

Tron، Uniswap، Cosmos، Chainlink و Monero شاهد کاهش قیمت‌های خود در روز سه‌شنبه بودند.

بر خلاف بیت‌کوین، اتر با 0.08 درصد کاهش قیمت به قیمت 1562 دلار (تقریباً 1.27 لک) مواجه شد.