قیمت بیت کوین در بحبوحه احساسات ناپایدار بازار به 21670 دلار کاهش یافت، اکثر آلت کوین ها افت کردند

اتر بیت کوین را مستقیماً با زیان دنبال کرد. با کاهش 1.60 درصدی ارزش آن، قیمت ETH بر اساس ردیاب قیمت کریتو گجت 360 به 1506 دلار (تقریباً 1.24 میلیون روپیه) می رسد.

کل بازار کریپتو در 24 ساعت گذشته 0.39 درصد کاهش یافت. طبق CoinMarketCap، ارزش بازار کریپتو 1.01 تریلیون دلار (تقریباً 8383720 کرور) است.


سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 سامسونگ در اوایل این هفته عرضه شد و گوشی‌های رده بالای این شرکت کره‌ای در هر سه مدل شاهد چند ارتقاء بودند. در مورد افزایش قیمت ها چطور؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.

تنها تعداد کمی از ارزهای دیجیتال امروز سود ثبت کردند. اینها شامل استیبل‌کوین‌هایی مانند تتر، بایننس کوین، کوین USD، و بایننس USD، و همچنین ترون، بیت کوین پیچیده، مونرو و زی کش و غیره است.

بازار جهانی کریپتو هفته گذشته در پس‌زمینه فاجعه اقتصادی کلان که ترکیه و بخش‌هایی از سوریه را تحت تأثیر قرار داد، دچار لرزش شد. بیت کوین، که تخمین زده می شد به زودی از مرز 25000 دلار (تقریباً 20 لک) عبور کند، در آخر هفته به سطح 21،000 دلار (تقریباً 17.3 میلیون روپیه) سقوط کرد. در روز دوشنبه، 13 فوریه، قیمت بیت کوین در صرافی های ملی و بین المللی تقریباً یک درصد کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بیت کوین 21672 دلار (تقریباً 17.9 میلیون روپیه) بود.

Circuits of Value، Dogefi، Bitcoin Hedge، Underdog، Flex و Gas نیز سودهای اندکی را ثبت کردند.

زیان ها بر اکثر آلتکوین ها در روز دوشنبه تأثیر گذاشت، از جمله بایننس کوین، کاردانو، پولیگون، سولانا و پولکادوت.

Memecoins DOGE و SHIB نیز در کنار Litecoin، Avalanche، Uniswap، Cosmos و Chainlink، با ضرر و زیان اندک معامله شدند.

ارزش بیت کوین و اتریوم پس از اعلام این خبر که کراکن، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، سرویس سهام خود را به حالت تعلیق درآورده و به دلیل عدم ثبت سرویس، 30 میلیون دلار جریمه به SEC پرداخت کرده، کاهش یافت. به نظر می رسد بیت کوین در وضعیت نزولی قرار دارد. اگر این روند ادامه پیدا کند، ممکن است کاهش یابد. با این حال، در حال حاضر، بیت کوین هنوز قدرت کافی برای تغییر قیمت میان مدت را نشان نداده است.

کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.

پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع