قیمت طراحی بسته بندی

وقتی یک کسب و کار قصد تغییر لوگو خودرا دارد، قطعا به این نتیجه رسیده است که لوگوی قبلی دیگر آن تاثیرگذاری سابق را روی مخاطب ندارد و به دنبال یک لوگو خاص و بامفهوم نمونه طراحی بسته بندی لوازم آرایشی است. چه به تازگی یک مطب افتتاح کرده اید و چه یک کسب وکار مربوط به دندانپزشکی ساخته اید شما باید بدانید که در ابتدای راه هستید و هنوز کسی با محصولات یا خدمات شما آشنا نیست پس بهتر است لوگویتان نشان دهنده کسب و کارتان باشد تا اگر کسی به دندانپزشکی احتیاج داشت با دیدن لوگوی شما در هر جایی به این فکر بیفتد که زمان رسیدگی به دندان هایش فرا رسیده است! در این صورت بهتر است کارتان را دوباره از مرحله طراحی با جزئیات ادامه دهید تا باز به این مرحله رسیده و بررسی ها را انجام دهید. در ادامه برخی اصول طراحی لوگو را معرفی خواهیم کرد. به کمک نمادهای طبقه بندی شده و با شخصی سازی پانل ابزارها،در عرض چند ثانیه می توانید به راحتی طرح دلخواهتان را رسم کنید.همچنین قابلیت اعمال افکت های چندگانه در این نرم افزار می تواند یک لوگوی ساده را به یک لوگوی خیره کننده و جذاب تبدیل کند.شاید تنها ایراد این نرم افزار،تبلیغات درون برنامه ای آن باشد.به همین دلیل برای استفاده طولانی مدت از این نرم افزاز بهتر است نسخه ی بدون تبلیغات آن را خریداری کنید.

نمونه طرح بسته بندی خرما

بنابراین فروش یک محصول ارتباط مستقیم با بسته بندی آن دارد. سود بسته بندی حبوبات ارتباط مستقیم با خلاقیت شما در بسته بندی ، بازاریابی و خرید مواد اولیه و تهیه حبوبات با کیفیت و با قیمت مناسب هستش،ولی در کل در چند سال اخیر خصوصا در مشاغل خانگی بسته بندی حبوبات جایگاه مناسبی بدست آورده،و این نشون میده که بسته بندی حبوبات در منزل میزان سود مناسبی خواهد داشت. دستگاه بسته بندی خانگی که از محصولات پرفروش این مجموعه میباشد. اما پیش از هرچیز به این سوال پاسخ میدهیم که چرا بسته بندی خانگی روشی بهصرفه و کاربردی برای کسب و کاراهای کوچک است.

نمونه طراحی های لوگو

طراحی بسته بندی در مجامع مختلف دارای تعاریف مختلف و جامعی می باشد اما در یکی از کاملترین تعاریف به عنوان یک شبکه هماهنگ تعریف می شود که هدف آن فراهم نمودن شرایط جهت حمل بهینه، توزیع مناسب، انبارش، فروش و مصرف بهینه می باشد. یک طراح لوگو، برای خلق یک لوگوی حرفه ای باید بر نرم افزار فتوشاپ تسلط کافی داشته باشد تا بتواند اتودهای طراحی شده را به خوبی در فتوشاپ یا ایلوستریتور پیاده سازی نماید. گاها دیده می شود یک طراح لوگو، طرح کشیده شده بر روی کاغذ را نمی تواند آنگونه که باید در نرم افزار فتوشاپ درست اصلاح کند و همین باعث می شود آرم و نشانه ما زیبایی مورد نظر را نداشته باشد. طراحان لوگو که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند به خوبی می دانند که یکی از نرم افزارهای طراحی لوگو، فتوشاپ است؛ فتوشاپ نقش به سزایی را در روند طراحی لوگو ایفا می کند.

اما چیزی که دانستن آن بسیار حائز اهمیت است این مسئله است که دندان پزشک ها و شرکت های مرتبط روز به روز در حال بیشتر شدن هستند و اینکه معمولا دندان پزشک ها و شرکت های این حوزه می توانند هزینه زیادی بابت تبلیغات کنند که اگر رقیب خوبی برایشان نباشید به احتمال زیاد شکست می خورید! تهران به عنوان بزرگترین قطب کسب و کار کشور، همواره در حال پیشرفت می باشد. وقتی محصولی برای اولین بار به بازار می آید، باید بتواند با ارائه یک جلوه و ظاهر زیبا و متفاوت نظر مثبت مخاطبان را به خود جلب کند. البته توجه داشته باشید که در طراحی لوگو شما فضا و امکان برای روایت یک داستان طولانی را ندارید، پس باید با استفاده از المانها و رنگها ترکیبهای خلاقانه و داستانگونه بسازید.

اگر بتوانید شامپو را در یک ظرف متفاوت و خلاقانه عرضه کنید، شک نداشته باشید که نبض بازار را به سمت خود روانه خواهید کرد. نیز بر روی جعبه استفاده کنید تا کالایی بینظیر را به مشتریان عرضه کنید. اگر شما نیز قصد دارید، سفارش طراحی حرفه ای لوگوی شما با استفاده از نرم افزار فتوشاپ انجام شود باید ملاک هایی که در طراحی لگوی خود می خواهید بکار ببرید رعایت کنید. شما به عنوان صاحب کسب و کار، سفارش طراحی لوگوی خود را، تنها باید به شرکت هایی بسپارید که از قبل نمونه های بسیار زیادی در طراحی لوگو داشته اند. برای موفقیت در فروش باید محصولات خود را به مرکزی بسپارید که بسته بندی و طراحی باکیفیت برای شما انجام دهند. خلاقیت هرچه بیشتر در طراحی بسته بندی پاپ کورن بکار ببرید و مخاطبانتان را هیجان زده کنید.

بهتر است در این مرحله از اطرافیانتان راجع به آن نظر خواهی کنید. اما هرگز تصور نمی کنیم که ممکن است این طرح ها معنای پنهانی داشته باشند. ممکن است در این مرحله نیاز به بازطراحی پیدا کنید. به همین جهت طراح گرافیکی که تمام رنگها و هارمونیها را میشناسد و به تاثیرات روحی و روانی آنها به خوبی آگاه است، میتواند بهترین گزینهی ممکن را به شما پیشنهاد دهد. یک بسته بندی جذاب (مثلا برای بسته بندی طلقی) هم باید چشمگیر باشد و جلب توجه کند و هم از نظر روانی بر مشتری تاثیرگذار باشد.

نمونه طراحی لوگو تایپ

یک راه برای افزایش خلاقیت، نگاه کردن است. در برخی از بستهبندیها برای معرفی کالا و افزایش رضایت مشتری از آن استفاده میکنند. بسیاری از برندهای بزرگ هم از این عنصر برای جذابیت بصری بیشتر بر روی بستههای خود استفاده میکنند. سعی کنید لوگویتان به سادگی قابل تشخیص باشد و بتواند در ذهن افراد ثبت شود به خصوص اینکه مردم این روز ها زیاد به تصاویر اطراف توجه نمی کنند (همه جا مملو از تبلیغات شده است!) و باید لوگویی داشته باشید که بتواند در چند ثانیه مفهوم را کی می خواهد انتقال دهد و آنقدر ساده باشد که به راحتی در یاد مردم باقی بماند.

طراحی لوگو دندانپزشکی یک از بهترین راه ها برای برند سازی (Branding) و اعلام موجودیت است فرقی نمی کند شما یک شرکت فعال در حوزه دندان پزشکی دارید یا به تازگی مطب افتتاح کرده اید در هر صورت طراحی لوگو دندانپزشکی می تواند شما را رقیبی قدرتمند معرفی کند. طراحانی که با در نظر گرفتن ویژگی های برتر یک لوگوی حرفه ای ، لوگوهایی مناسب یک شرکت یا کسب و کارهای بزرگ و کوچک مانند لوگوهای صنعتی، لوگوهای مهندسی، لوگوی پزشکی و حتی لوگوی ورزشی و سایر لوگو هایی که هر شخصی چه حقیقی و چه حقوقی به آن نیاز دارد، طراحی می کنند باید فردی متخصص در زمینه طراحی لوگو یا علامت تجاری باشند. به همین دلیل لوگوهایی که صرفا به عنوان یک شکل طراحی می شوند و معنا و مفهومی ندارند، از هیچ ارزشی برخوردار نیستند. با نصب این نسخه بر روی تلفن همراه خود میتوانید یک لوگوی جذاب و متفاوت را طراحی کنید.

لوگو دندانپزشکی را از این سایت دریافت کنید. مسلما هدف از سفارش یک لوگو برای برندها این است که آن برند بتواند در این بخش سربلند باشد، بنابراین بجای اینکه تمرکز شما این باشد که یک شرکت و یا یک طراح لوگو در تهران برای کار سفارش لوگو خود پیدا کنید، عملی نادرست محسوب می شود. این محدودیت در استفاده از رنگها به شما مجال میدهد تا بر روی مفهوم و شکل بیشتر تمرکز داشته باشید. برای شروع، باید مقداری هزینه کنید و به کافه و رستورانهای مختلف بروید تا بیشتر بین افراد شناخته شوید. مسلما افراد حرفه ای که از سایر شهرها می توانند این کار را برای شما به انجام رسانند با قیمت مناسب تری نسبت به طراح های لوگوی تهران کار را به شما تحویل خواهند داد. پس دقت کنید سفارش ساخت لوگوی خود را تنها به افراد حرفه ای آشنا با فتوشاپ بسپارید.بهتر است به جای سفارش طراحی لوگو با فتوشاپ، طراحی لوگو با نرم افزارهایی نظیر ایلاستریتور و کرول را انتخاب کنید.

نمونه طراحی بسته بندی انلاین

رنگ سبز در روانشناسی رنگ ها، رنگ سلامتی نام دارد و دلیل استفاده زیاد از این رنگ در بیمارستان ها همین است با نگاه کردن زیاد به این رنگ احساس سلامت بیشتری می کنید. طراحی لوگو دندان پزشکی باید بسیار ساده و قابل فهم برای عموم مردم باشد و اگر از طرح های هنری استفاده نکنید بهتر است چرا که حوزه پزشکی حساس است (نا سلامتی به زیبایی و جان انسان ها ارتباط دارد) و باید با جدیت انجام شود در حالیکه هنر ظریف است و باید با لطافت انجام شود. رنگ سبز نیز همیشه نماد سلامتی و پاکی بوده است. هرچند نرم افزارهای دیگری نیز برای این کار وجود دارد. اصولا تمامی کسانی که لوگو طراحی می کنند باید در کار کردن با یکی از نرم افزارهای گرافیکی، مهارت بالایی داشته و متخصص باشند.

نمونه طراحی لوگو نوشتاری

برای انتخاب درست باید اول بدانیم نرم افزارهای وکتور بیس و پیکسل بیس چه هستند و چه تفاوتی با هم دارند. پس از آن شما باید خود را به جای مشتریتان قرار دهید و لوگو طراحی شده را از دید آنها بررسی کنید. در این مرحله شما باید طرحی را که به اتمام رسانده اید بار دیگر باید از نظر بخش های مختلف اصول و قوانین طراحی لوگو بررسی کنید. این موضوع بخاطر این است که این شرکتها، توانایی انجام و به اتمام رساندن سفارش لوگوی شما را به عالی ترین حالت داشته باشند.

این بدین معنا نیست که تناسب لوگو و محتوا، نامطلوب است. در نهایت میتوان گفت که تصمیمگیری بین کاتالوگ چاپی یا دیجیتال احتمالاً به آنچه میفروشید، مخاطبان شما، تجربهای که میخواهید ایجاد کنید بستگی خواهد داشت. برای دانستن این نکات و یا اصلا سفارش طراحی لوگو به سایت های انگلیسی می توانید کلمه logo design را در گوگل جستجو کنید و سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند مشاهده نمایید. چه کسی را می توان در زمینه لوگو متخصص دانست؟ بعضی اوقات می توان چندین بسته زعفران را فقط در یک کارتن قرار داد که برای حمل و نقل راحت تر می باشد. لوگو باید بیانگر شغل، خدمت، هویت و ارزش های یک مجموعه باشد.

زمانی که مجموعه شما تصمیم به سفارش لوگوی جدید خود می کند، فرقی ندارد که لوگوی جدید شما با چه نرم افزارهایی طراحی شود، چیزی که در این روند باید مورد ارزیابی قرار گیرد، این مورد است که لوگوی طراحی شده برای برند شما، موارد مهمی که در زیر آورده شده است را داشته باشد و طراح لوگو این موارد را به صورت کامل رعایت کرده باشد. شخصی مسابقه ای را ترتیب داده بود که در آن شرکت کنندگان می بایست در زمانی که به آنها داده شده بود، لایه های سلفون کشیده شده بر روی تعداد زیادی از جعبه های سی دی را باز می کردند. پلاستیک های یکبار مصرف ویرانی مطلق در آبراهه ها ، اقیانوس ها و به طور کلی محیط زیست ما ایجاد می کنند. نباید به این موضوع توجه کنید که لوگو شرکت هایی مانند اپل (Apple) یا تسلا (Tesla) و یا کوکا کولا (Coca-Cola) به نشان دهنده نوع کسب و کارشان نیست چون آنها نیاز ندارند از طریق لوگو خود را به کسی معرفی کنند آنها میلیون ها مشتری دارند و هر لوگویی که انتخاب کنند مردم خیلی زود تصویر آن به ذهن می سپارند.

نمونه ای از طرح بسته بندی گردو

برای این که یک لوگو در ذهن مخاطب واقعی و منحصر به فرد تلقی شود، باید در طراحی آن از اِلمانهای گرافیکی به نحوی استفاده شود که شبیه به خدمت و محصولی که شما ارائه میدهید باشد و یا به نوعی آن را یادآوری کند. تقریبا در تمامی مقالات خوب که به طراحی لوگو ارتباط دارد این بخش ذکر شده که تا حد امکان لوگو باید ساده باشد ذهن انسان چیز های پیچیده را دوست ندارد و مغز عاشق چیز هایی است که سریعا قابل شناسایی و فهم باشند به عنوان مثال یکی از دلایلی که اکثر محصلین ریاضی را دوست ندارند پیچیدگی و غیر قابل فهم بودن این علم است. علم تجربه کاربری، عمری به درازای خلقت اولین انسان دارد و رشدی به اندازه تمام هزینههای محصولات صنعتی!

به عنوان مثال، محصولات با بسته بندی سفید سادگی، ایمنی و خلوص را ارائه می دهند.رنگ آبی روشن آسمانی بیشتر سرحال در نظر گرفته می شود، در حالی که رنگ آبی تیره صنعتی تر است. برای طراحی لوگو صنعتی میتوانید از افرادی که در این حوزه فعالند نظرخواهی کنید. به همین دلیل هم باید با عواملی که بر تعرفه و هزینه طراحی بستهبندی محصولات تاثیرگذار هستند آشنا باشید تا بتوانید به درستی نسبت به ارزان یا گران بودن آن قضاوت کنید. معمولاً در داخل جعبههای کلوچه قطعات پلاستیکی نیز قرار داده میشوند تا کلوچهها در زمان انبارداری و حمل و نقل خورد نشوند. هنرمندان و گرافیست ها به شدت به این موضوع که رنگ ها روی احساسات، حالات و رفتار ما تاثیر می گذارند باور دارند: “رنگ های نیز مانند صفات و ویژگی ها می توانند احساسات را تغییر دهند” (پابلو پیکاسو).