قیمت Google Pixel 7a، پیشنهاد Early Bird قبل از عرضه رسمی اعلام شد: جزئیات

قبل از عرضه رسمی این تلفن در هند در 11 مه، منبع اطلاعاتی Abhishek Yadav (@yabhishekhd) به اشتراک گذاشته شده است یک پوستر رسمی از گوگل که محدوده قیمت گوشی هوشمند را به همراه پیشنهاد اولیه پرنده نشان می دهد. Gadgets360 نیز همین موضوع را در صفحه رسمی Flipkart تایید کرده است. این پوستر نشان می‌دهد که Pixel 7a با قیمت اولیه روپیه در هند عرضه می‌شود. 39999. همچنین می توانید از آن با یک EMI روپیه استفاده کنید. 3333 در ماه. با این حال، به نظر می رسد این قیمت بخشی از یک پیشنهاد اولیه است که شامل یک پیشنهاد تخفیف کارت بانکی HDFC به مبلغ روپیه است. 4000 یا پیشنهاد تعویض روپیه. 4000.

افشای اطلاعات قبلی حاکی از آن است که اسمارت فون مورد نظر با قیمت 749 SGD (تقریباً 46000 روپیه) برای نوع حافظه جهانی 128 گیگابایتی خواهد بود. علاوه بر این، پیکسل 7a در سه رنگ زغالی، آبی و برفی عرضه می‌شود.

Google Pixel 7a، جانشین Pixel 6a، امشب در تاریخ 10 می در رویداد Google I/O معرفی خواهد شد. قبلاً تأیید شده است که این گوشی در تاریخ 11 می در هند عرضه خواهد شد. انتظار می رود این گوشی هوشمند نسبت به جانشین خود دارای صفحه نمایش بهبود یافته باشد. پس از عرضه در هند، این گوشی برای خرید از طریق Flipkart در دسترس خواهد بود.

طبق گزارش قبلی که مشخصات کلیدی این گوشی هوشمند را فاش می کرد، گوگل پیکسل 7a احتمالاً از یک SoC Tensor G2 استفاده می کند. ظاهراً این گوشی دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی Full HD+ با نرخ رفرش 90 هرتز خواهد بود. همچنین انتظار می‌رود این گوشی هوشمند با یک دوربین دوگانه پشتی با سنسور اصلی 64 مگاپیکسلی و سنسور 12 مگاپیکسلی با لنز فوق‌واید عرضه شود. برای عکس های سلفی، می تواند یک دوربین جلوی 13 مگاپیکسلی را در خود جای دهد.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای چرخشی یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR فشرده و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

چند روز پیش، تصاویر تبلیغاتی Pixel 7a قبل از عرضه در 11 می در هند در Flipkart منتشر شد. می توان تایید کرد که این گوشی از نظر صفحه نمایش شبیه به سری پیکسل 7 است. با این حال، این شرکت هیچ اطلاعات رسمی در این مورد فاش نکرد.