قیمت Xbox Series X India دوباره افزایش یافت، اکنون قیمت Rs دارد. 55990: گزارش


Xbox Series X ظاهراً دوباره در هند افزایش قیمت دارد. به گفته Rishi Alwani، تحلیلگر بازی، کنسول نسل بعدی پرچمدار مایکروسافت اکنون قیمتی معادل روپیه خواهد داشت. 55990 که از اواخر این ماه اجرایی می شود. این یک افزایش بیش از 5 درصدی است، در حالی که سری X قبلاً با قیمت روپیه ذکر شده بود. 52990. این دومین افزایش قیمت در طول چهار ماه گذشته است و احتمالاً به دلیل کاهش قدرت روپیه هند (INR) در برابر دلار آمریکا (USD) است. Gadgets 360 برای نظر دادن با مایکروسافت هند تماس گرفته است و ما این داستان را به محض شنیدن پاسخ به روز رسانی خواهیم کرد. در زمان عرضه در اواخر سال 2020، Xbox Series X با قیمت Rs لیست شد. 49990.

افزایش قیمت سری X در هند پس از اعتراف فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ به این دلیل است که آنها نمی توانند قیمت فعلی سری X در ایالات متحده را برای مدت طولانی حفظ کنند. اسپنسر در صحبت با وال استریت ژورنال گفت: “ما برگزار کردیم [US] قیمت روی کنسول ما، قیمت بازی ها و اشتراک خود را حفظ کرده ایم. فکر نمی کنم بتوانیم برای همیشه این کار را انجام دهیم. من فکر می‌کنم در مقطعی باید قیمت‌های خاصی را افزایش دهیم، اما وارد این موضوع می‌شویم [American] تعطیلات [season]، ما فکر می کردیم که حفظ قیمت هایی که داریم واقعاً مهم است.” در ایالات متحده، قبل از مالیات ایالتی، سری X 499 دلار (حدود 41200 روپیه) قیمت دارد.

علاوه بر سری X، مایکروسافت همچنین در حال افزایش هزینه برای کنترلرها در هند است. نسخه‌های سفید و کربنی روباتی کنترلر بی‌سیم Xbox اکنون قیمتی معادل روپیه دارند. 5,990. این افزایش 5 درصدی نیز نسبت به روپیه های قدیمی تر است. قیمت 5690. اگر به گزینه های رنگی Shock Blue و Electric Volt علاقه مند هستید، قیمت آنها 000 تومان خواهد بود. به زودی 6590 روپیه افزایش یافته است. 6290. این افزایش بیش از 4 درصد است. مثل همیشه، کنترلرهای Xbox زیر MRP در هند موجود هستند.

مایکروسافت قبلاً قیمت هند را برای کنسول بدون دیسک Xbox Series S خود به روپیه افزایش داده بود. 37990 در ماه آگوست، همچنین این افزایش را به تضعیف قدرت INR در برابر USD نسبت می دهد.

در ماه آگوست، سونی با اشاره به نرخ تورم جهانی و روند نامطلوب ارز، قیمت‌های نسل بعدی PS5 خود را در چندین بازار، از بریتانیا، کانادا و استرالیا افزایش داد. در هند، PS5 و PS5 Digital Edition در حال حاضر با قیمت‌های راه‌اندازی مربوطه خود باقی مانده‌اند. 49990 و روپیه 39990.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع