لنوو یک ایستگاه کاری می‌سازد که جیمز باند دوست دارد

نظرات بیان شده در این مقاله متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات شبکه خبری ECT نیست.منبع

همانطور که در بالا ذکر شد، پیکربندی با کارایی بالا دارای دو تا از قدرتمندترین CPUهای حرفه ای اینتل و چهار تا از قدرتمندترین GPUهای حرفه ای انویدیا است که روی هم، برای اجرا به یک مدار اختصاصی 20 آمپری نیاز دارند. بنابراین، اگر سطح قدرت باورنکردنی می‌خواهید، احتمالاً باید یک مدار اختصاصی 20 آمپری بکشید تا بتوانید آن را وصل کنید.

به طور خلاصه، آینده DreamWorks، به لطف تامین کنندگانی مانند Lenovo، به طرز شگفت انگیزی روشن به نظر می رسد!

بسته بندی

تنظیمات GrammarlyGo برای رسمی، لحن و حرفه

هوش مصنوعی مولد، مانند ChatGPT، در حال حاضر بسیار محبوب است، اما این ابزارها معمولاً به خوبی با گردش کار شما ادغام نمی‌شوند و مایکروسافت هنوز درباره نحوه پیاده‌سازی هوش مصنوعی مولد در آفیس صحبت نکرده است.

از سمت چپ: ThinkStation PX، P7، P5 (اعتبار تصویر: Lenovo)


جالب است بدانید که لنوو هم آنچه DreamWorks از آن استفاده می‌کرد – یک سرور چهار سوکتی اینتل – و هم ظاهر نسل بعدی – دو سوکت AMD و حداکثر 4 شتاب‌دهنده GPU را به نمایش گذاشت. با توجه به اینکه پردازنده‌های گرافیکی به‌عنوان قطعات سوکت ارائه می‌شوند، مشکلاتی خواهند داشت. این آخری نشان می‌دهد که فرصتی برای AMD یا برخی فروشنده‌های گرافیک دیگر (اینتل؟) وجود دارد تا یک راه‌حل GPU سوکتی ایجاد کند که می‌تواند منجر به تغییرات جالب سهم بازار و بهبود عملکرد شود.

بیایید در مورد برخی از راه‌هایی صحبت کنیم که لنوو برای جابجایی در اطراف رقبای خود پیدا کرده است، که منجر به به دست آوردن سهم و به طور کلی رتبه اول در تعداد فزاینده‌ای از دسته‌ها شده است. ما با محصول هفته من، GrammarlyGO، راه حلی که هوش مصنوعی مولد را به خط تولید ویرایش خودکار خود اضافه می کند، پایان می دهیم.

ایستگاه کاری استون مارتین

در حالی که هنوز برخی از اجزای خنک‌کننده هوا مانند منابع تغذیه دارد، برنامه این است که آنها را با آب خنک کنند و در نهایت نوید یک اتاق سرور تقریباً بی‌صدا را بدهد. اگر هرگز در یک اتاق نبوده اید، اتاق سرور معمولی به نظر می رسد که در داخل یک طوفان باد یا جاروبرقی هستید. آنها تمایل دارند بیش از حد پر سر و صدا باشند و آنها را به مکان های نامطلوب برای کار تبدیل می کند.

هفته گذشته، Grammarly اجرای نسل آینده خود را با نام GrammarlyGO اعلام کرد که باید با هر پلتفرمی که Grammarly پشتیبانی می کند، از جمله چندین مرورگر، Word و Outlook، یکپارچه شود.

لنوو در هر بخش که در آن حضور دارد قدرت فوق العاده ای از خود نشان می دهد. هفته گذشته با ایستگاه های کاری طراحی شده توسط آستون مارتین و سرورهای خنک کننده با آب گرم خود به خوبی ظاهر شد. Lenovo برخی از این موارد را در DreamWorks، یک شرکت عملکرد محور، به نمایش گذاشت که از ادعاهای Lenovo در مورد کارایی، هزینه و عملکرد پیشرو در بازار پشتیبانی کرد و اعتبار زیادی برای این ادعاها فراهم کرد.

محصول فناوری هفته

GrammarlyGO – هوش مصنوعی مولد برای بقیه ما

تبلیغات

با NICE Enlighten XO سریع خود سرویس هوشمند بسازید

زمانی که این فناوری اجرا شود، شرط می بندم که بهره وری DreamWorks را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و به آن اجازه می دهد انیماتورهای بیشتری را استخدام کند که در طراحی خوب نیستند اما مهارت های ویژه قوی برای ایجاد تصاویر متعادل تر و جالب تر با کمک این ابزارهای هوش مصنوعی مولد دارند.

ThinkStation PX بهینه سازی شده با رک انعطاف پذیری را برای استفاده در محیط های دسکتاپ و مرکز داده فراهم می کند و امکان انتقال راحت بین این دو را فراهم می کند. (اعتبار تصویر: Lenovo)


ThinkStation PX، P7 و P5

در حال حاضر، ما این را فرصت از دست رفته می نامیم.

هوش مصنوعی مولد

با توجه به اینکه این به طور قابل توجهی بر بهره وری من تأثیر می گذارد، GrammarlyGO محصول هفته من است.

صادقانه بگویم، من فکر می‌کردم که طراحی خط جدیدی از سرورها توسط شرکت خودروسازی جیمز باند، که استون مارتین از آن برای طراحی خودروهای خود استفاده می‌کند، روشی تاثیرگذار برای استدلال است که لنوو نه تنها بهترین ارزش‌ها را در این بخش‌ها دارد، بلکه قدرتمندترین و کارآمدترین آن‌ها است. راه حل ها

GrammarlyGO یک مقاله یا ستون برای شما می نویسد، به شما کمک می کند تا از طریق بلوک نویسنده کار کنید، یا ایمیل های کاملی از چند جمله کوتاه ایجاد کنید. من انتظار دارم که استیو بالمر این قسمت آخر را دوست داشته باشد، زیرا او تمایل داشت با پاسخ های ایمیل طوری رفتار کند که گویی هر کلمه ای که می نوشت جانش را به خطر می انداخت.

DreamWorks نشان داد که به سرورهای Lenovo تغییر داده است زیرا می‌توان آن‌ها را با آب گرم خنک کرد. طبق گفته DreamWorks، این رویکرد منحصر به فرد که در IBM توسعه یافته است، منجر به صرفه جویی بیش از 30 درصدی انرژی برای مزرعه رندر DreamWorks شد و چندین جایزه زیست محیطی را برای شرکت به ارمغان آورد.

چیزی که این ستون را برانگیخت، اعلامیه ایستگاه کاری در DreamWorks بود، که زمانی برجسته‌ترین حساب مرجع HP قدیمی بود. اما وقتی مگ ویتمن شرکت را جدا کرد، نه HPC و نه HP نتوانستند پیشنهادات ایستگاه کاری ترکیبی را ارائه دهند. یک مزیت قابل توجه در هر یک از این دو سیستم باعث می‌شود DreamWorks به جای آن به لنوو تبدیل شود یا ظاهراً باعث شده است.

اما هفته گذشته، لنوو خط جدیدی از ایستگاه‌های کاری ThinkStation را راه‌اندازی کرد که با همکاری استون مارتین طراحی شده بود و پیشتازی خود را در آن بازار افزایش داد. آنها عملکرد قابل توجهی دارند و از دو تا از قدرتمندترین CPUهای اینتل و حداکثر چهار تا از قدرتمندترین کارت های گرافیک حرفه ای انویدیا استفاده می کنند. آنها به قدری نیرو می کشند که احتمالاً برای اجرای آن نیاز به سیم کشی مجدد میز یا دفتر خانه خود دارید.

حالا، اگر بتوانم از آنها بخواهم یک SUV استون مارتین، ترجیحا DBX، که در آن رویداد بود، به من قرض بدهند، خوب بودم.

من انتظار دارم که این یک تغییر بازی برای ساخت فیلم باشد، زیرا این هوش مصنوعی با قابلیت فزاینده فیزیک را معرفی می کند و بهتر به انیماتورها اجازه می دهد تا شخصیت ها را در یک فیلم در زمان واقعی ایجاد و حرکت دهند، با قابلیت های بازی مانند که به طور خودکار باعث می شود لباس، مو و عناصر صحنه طوری حرکت کنند که انگار در دنیای واقعی هستند.