مایکروسافت اعلام کرد که هیچ راه حلی در بررسی ضد انحصار اتحادیه اروپا در مورد معامله Activision ارائه نکرده است


مایکروسافت هیچ راه حلی به تنظیم کننده های ضد انحصار اتحادیه اروپا ارائه نداده است که پیشنهاد 69 میلیارد دلاری (تقریباً 571400 کرور روپیه) برای سازنده Call of Duty Activision Blizzard را قبل از تحقیقات گسترده اتحادیه اروپا بررسی می کند. دوشنبه.

شرکت نرم‌افزاری ایالات متحده برای کمک به رقابت بهتر با رهبران Tencent و Sony که دومی منتقد این معامله است، روی خرید شرط‌بندی می‌کند.

کمیسیون اروپا که قرار است ارزیابی اولیه خود از توافق را تا 8 نوامبر به پایان برساند، گفت که وب سایت آن به روز است. این سایت نشان داد که مایکروسافت امتیازی ارائه نکرده است.

مایکروسافت گفت که به همکاری با کمیسیون در گام‌های بعدی و رسیدگی به هرگونه نگرانی معتبر بازار، مانند آنچه که توسط سونی بیان شده است، ادامه می‌دهد.

مایکروسافت در بیانیه‌ای اعلام کرد: سونی به‌عنوان پیشرو در صنعت می‌گوید که نگران بازی Call of Duty است، اما ما گفته‌ایم که متعهد هستیم که بازی مشابهی را در یک روز در ایکس‌باکس و پلی‌استیشن در دسترس قرار دهیم.

شرکت‌ها معمولاً در طول بررسی اولیه اتحادیه اروپا راه‌حل‌هایی ارائه نمی‌کنند، وقتی می‌دانند که قانون‌گذاران متعاقباً قصد دارند یک تحقیق طولانی مدت چهار ماهه را آغاز کنند.

پیش از این، گزارش شده بود که تنظیم‌کننده‌های ضدانحصار اتحادیه اروپا از توسعه‌دهندگان بازی‌ها می‌پرسند که آیا مایکروسافت برای جلوگیری از دسترسی رقبا به پرفروش‌ترین بازی‌های سازنده Call of Duty، Activision Blizzard، بر اساس سند اتحادیه اروپا که توسط رویترز مشاهده شده، تشویق می‌شود یا خیر.

این سند اتحادیه اروپا نشان می دهد که مجری رقابت اتحادیه اروپا همچنین پرسید که آیا گنجینه داده های کاربران Activision به غول نرم افزاری ایالات متحده مزیت رقابتی در توسعه، انتشار و توزیع بازی های رایانه ای و کنسولی می دهد یا خیر.

خرید برنامه ریزی شده، بزرگترین خرید در صنعت بازی، به مایکروسافت کمک می کند تا بهتر با رهبران Tencent و Sony رقابت کند.

© تامسون رویترز 2022


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع