مایکروسافت برای پیش‌نمایش ویژگی‌های هوش مصنوعی با الهام از ChatGPT برای Word، PowerPoint و Outlook: گزارش

تصویری از ابزار هوش مصنوعی در نوار کناری Microsoft Word Online
اعتبار عکس: مایکروسافت (از طریق The Verge)

در اوایل ماه جاری، مایکروسافت اعلام کرد که قابلیت‌های هوش مصنوعی ChatGPT مانند را با موتور جستجوی Bing خود ادغام می‌کند، زیرا شرکت ردموند برای رقابت با رهبر جستجوی گوگل تلاش می‌کند. در آن زمان، یکی از مدیران مایکروسافت به آسوشیتدپرس گفت که قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید موتور جستجو «سریع‌تر، دقیق‌تر و قدرتمندتر از ChatGPT» خواهد بود و این موتور جستجو با فناوری استارت‌آپ سانفرانسیسکو ساخته خواهد شد که برای انجام جستجوهای آنلاین بهینه شده است. .

مشارکت مایکروسافت با OpenAI بیش از سه سال پیش آغاز شد، زمانی که مایکروسافت یک میلیارد دلار (تقریباً 8400 کرور روپیه) برای توسعه یک ابررایانه با قابلیت آموزش مدل‌های یادگیری ماشینی OpenAI که بر داده‌های نسخه‌های دیجیتالی کتاب‌ها، مقالات خبری، پست‌های وبلاگی متکی است، سرمایه‌گذاری کرد. و سایر اطلاعات در دسترس عموم که می توانند به صورت آنلاین خراشیده شوند.


OnePlus 11 5G در رویداد راه اندازی Cloud 11 این شرکت راه اندازی شد که همچنین شاهد معرفی چندین دستگاه دیگر بود. ما در مورد این گوشی جدید و تمام سخت افزار جدید OnePlus در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

طبق یک گزارش، Microsoft Word، PowerPoint و Outlook به زودی با پشتیبانی از ویژگی‌های هوش مصنوعی که ادعا می‌شود عملکرد آنها را بهبود می‌بخشد، به‌روزرسانی می‌شوند. گفته می‌شود که شرکت ردموند روی یکپارچه‌سازی قابلیت‌های هوش مصنوعی ChatGPT با برنامه‌های بهره‌وری آفیس خود برای پردازش متن، ارائه‌ها و مدیریت ایمیل کار کرده است. مایکروسافت به لطف سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در شرکت هوش مصنوعی، آزمایش بتا مدل هوش مصنوعی خود را که مبتنی بر فناوری Open AI است، آغاز کرده است.

مایکروسافت ورد آنلاین ادغام ai ابزارهای Microsoft ai

یک اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط The Verge نشان می دهد ساختن برگه ای که به شما امکان می دهد یک درخواست در بالا با یک موضوع ارائه دهید، سپس گزینه هایی مانند تنظیم کنید لحن (حرفه ای، گاه به گاه، مشتاق، اطلاعاتی، خنده دار)، فرمت ها (پاراگراف، ایمیل، پست وبلاگ، ایده ها) و طول (کوتاه، متوسط، بلند). تصویر همچنین یک را نشان می دهد ایجاد پیش نویس دکمه ای در نوار کناری که انتظار می رود متنی را بر اساس گزینه های انتخاب شده تولید کند.

طبق گزارش The Verge به نقل از منابع آشنا با برنامه های این شرکت، مایکروسافت به زودی ادغام مدل Prometheus خود را به همراه فناوری پیشرفته OpenAI به نمایش خواهد گذاشت. در حالی که این گزارش به تاریخی اشاره نمی کند، گفته می شود که این شرکت در حال آماده شدن برای پیش نمایش این فناوری در برنامه های بهره وری Word، PowerPoint و Outlook در هفته های آینده است.