مایکروسافت Copilot توانایی انجام وظایف را در تلفن های اندرویدی متصل به ویندوز 11 آزمایش می کند

ربات چت هوش مصنوعی مایکروسافت (AI) Copilot گزارش‌ها به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده است که به آن توانایی مدیریت وظایف خاصی را در تلفن هوشمند اندرویدی متصل می‌دهد. این ویژگی دارای برخی الزامات است که باید قبل از اینکه طبق گزارش طراحی شده عمل کند، انجام شود. پس از راه‌اندازی، کاربران می‌توانند از Copilot بخواهند که یک پیام متنی ارسال کند یا پیام‌ها را در صندوق ورودی تلفن هوشمند خود خلاصه کند. این ویژگی در حال حاضر برای برخی از آزمایش‌کنندگان بتا در دسترس است و گفته می‌شود که فقط در پورتال وب Copilot در دسترس است.

هوش مصنوعی Copilot با قابلیت مدیریت گوشی های اندرویدی به روز شد

Windows Latest گزارش می دهد که این ویژگی جدید به عنوان یک به روز رسانی سمت سرور اضافه شده است و قابلیت های جدیدی را از طریق افزونه Phone Link به چت ربات هوش مصنوعی می آورد. گفته می شود که این ویژگی در حال حاضر در مرحله بتا است و تنها کسانی که در برنامه بتای Copilot ثبت نام کرده اند به آن دسترسی خواهند داشت.

لینک تلفن کمکی ویندوز آخرین هوش مصنوعی Copilot

اتصال هوش مصنوعی Copilot با گوشی هوشمند اندرویدی
اعتبار عکس: جدیدترین ویندوز

به گفته این نشریه، برای دسترسی به این ویژگی، کاربران باید از ویندوز 11 استفاده کنند و گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید 14 خود را از طریق برنامه Phone Link متصل کنند. از طرف دیگر، کاربران همچنین می توانند از ویژگی Link Devices برای اتصال گوشی خود به این سرویس استفاده کنند.

پس از اتصال، رابط چت Copilot ظاهراً می تواند عملکردهای خاصی را در تلفن هوشمند کنترل کند. به عنوان مثال، کاربران می توانند زنگ هشدار تنظیم کنند، خلاصه پیام های متنی را دریافت کنند، و حتی پیام ها را دریافت و ارسال کنند. همچنین گفته می شود ربات چت هوش مصنوعی به مخاطبین موجود در تلفن هوشمند دسترسی دارد.

با این ادغام، کاربران روی رایانه شخصی خود می‌توانند از هوش مصنوعی بخواهند آخرین پیام‌ها را بررسی و خلاصه کند، از Copilot بخواهند پیام‌ها را پیش‌نویس و ارسال کند، و حتی از آن بخواهند اطلاعات تماس افراد خاص را به اشتراک بگذارد.

مزیت اصلی این راه‌اندازی این است که کاربران می‌توانند چندین کار را با اعلان‌های متنی ساده بدون نیاز به پیمایش در برنامه‌ها یا حرکت بین رابط‌ها انجام دهند. از آنجایی که این ویژگی در نسخه بتا است، هیچ جدول زمانی مشخصی برای عرضه عمومی آن وجود ندارد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع