مجموعه فیلم های باکس آفیس Super Mario Bros به یک میلیارد دلار رسید و در کمتر از یک ماه به کلوپ می پیوندد

فیلم برادران سوپر ماریو در کمتر از یک ماه از اکران خود رسماً به باشگاه یک میلیارد دلاری پیوست. تا آخر هفته گذشته، این انیمیشن ۱.۰۲ میلیارد دلار (حدود ۸۳۵۷ کرور) در باکس آفیس جهانی جمع آوری کرد و به اولین فیلم سال ۲۰۲۳ تبدیل شد که از این نقطه عطف عبور کرد. منتشر شده در 7 آوریل – 5 آوریل در مناطق منتخب – جدیدترین Illumination به لطف تبلیغات عمومی و رتبه بندی PG، 532.5 میلیون دلار (حدود 4356 کرور روپیه) از بازارهای خارج از ایالات متحده جمع آوری کرده است، که برای تماشاگران جوان و مسن جذاب است. . این فیلم 490 میلیون دلار (حدود 4008 کرور) در ایالات متحده و کانادا به دست آورد و در طول ماه آوریل از کاهش سرعت خودداری کرد.

این فیلم محصول نینتندو پس از Despicable Me 3 (1.034 میلیارد دلار / 8457 کرور) و Minions (1.159 میلیارد دلار / 9480 کرور) سومین انیمیشن Illumination است که رکورد را به نام خود ثبت می کند. این فیلم همچنین به پردرآمدترین فیلم بازی ویدیویی تبدیل شده است و بهترین فیلم Warcraft در سال 2016 است. همچنین لازم به ذکر است که فیلم برادران سوپر ماریو هفته گذشته در ژاپن اکران شد، بنابراین همچنان در رقابت با فیلم دیگری به رهبری کریس پرت، Guardians of the Galaxy Vol. 3، انتشار 3 می در کشور. در مورد موفقیت آن، علاوه بر نوستالژی، ماریو این فیلم همچنین از این واقعیت بهره مند شد که در هفته های منتهی به اکران خود، هیچ استودیو دیگری از دسامبر 2022 فیلمی برای کودکان منتشر نکرد. در کل جهان 482.7 میلیون دلار (حدود 3948 کرور).


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع فیلم Super Mario Bros. اکنون در سینماهای سراسر جهان نمایش داده می شود.

فیلم برادران سوپر ماریو به کارگردانی آرون هوروات و مایکل جلنیک، صدای پرت را در نقش لوله‌کش ایتالیایی، با چارلی دی در نقش برادر لوئیجی، به‌عنوان داستانی برای لوله‌کش‌های مهاجر بروکلین به نمایش می‌گذارد که به پادشاهی قارچ جادویی منتقل می‌شوند. سپس ماریو با پرنسس هلو (آنیا تیلور جوی)، وزغ (کیگان-مایکل کی)، و دانکی کونگ (ست روگن) در یک جنگ علیه بوزر (جک بلک)، که لوئیجی را نیز اسیر کرده است، متحد می شود. این یک سواری همه جانبه سرگرم کننده پر از تخم مرغ های عید پاک برای طرفداران متعهد است، از لباس تغییر شکل Tanooki گرفته تا یک مسابقه پر خطر در سراسر جاده درخشان رنگین کمان.

این فیلم در حال حاضر 59 درصد میانگین امتیاز منتقدان را در سایت Rotten Tomatoes دارد و بیشتر آنها به روایت ناقص آن اشاره می کنند. همانطور که قبلا ذکر شد، به نظر می رسد که تماشاگران با آن زمان بسیار خوبی را سپری می کنند و امتیاز 96 درصدی را در وب سایت aggregator به دست آورده اند. در مصاحبه اخیر، شیگرو میاموتو، خالق نسخه اصلی ماریو و زلدا بازی ها، اشاره کرد که این شرکت برنامه های اقتباسی بیشتری بر اساس شخصیت های نینتندو دارد. او گفت: «روش‌های مختلفی برای توسعه شخصیت‌ها (برای نمایش) وجود دارد، از جمله شخصیت‌هایی که برای فیلم مناسب هستند و شخصیت‌هایی که به خوبی شناخته شده‌اند.» (ترجمه از ژاپنی توسط VGC).