مدل‌های Wi-Fi و LTE سامسونگ Galaxy Tab A8 به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر Android 13 دریافت می‌کنند: گزارش

در همین حال، ظاهراً سامسونگ قصد دارد یک گوشی هوشمند جدید از سری گلکسی A را به بازار هند عرضه کند – گلکسی A14 (شایعه‌ها). اگرچه هیچ بیانیه رسمی در مورد نام های دقیق گوشی هوشمند آینده وجود ندارد، یک تصویر تبلیغاتی ادعایی از نوع خاص هند به بیرون درز کرده است. تصویر جدید نشان می‌دهد که نسخه هندی گلکسی A14 ممکن است با Exynos 1330 SoC و Mediatek Dimensity 700 SoC عرضه شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

طبق گزارش‌ها، سری گلکسی تب A8 سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را برای هر دو نسخه LTE و Wi-Fi خود دریافت می‌کند. به‌روزرسانی One UI 5.0 برای وای‌فای Galaxy Tab A8 در اروپا از جمله رومانی، لوکزامبورگ، لهستان، اسلوونی، اسپانیا و غیره منتشر می‌شود. در هند، این به‌روزرسانی برای مدل گلکسی تب A8 LTE منتشر می‌شود. نسخه LTE این تبلت نیز در چندین بازار دیگر به‌روزرسانی سیستم‌عامل را دریافت می‌کند. این به روز رسانی ویژگی های جدید، طراحی تمیزتر و بهبود عملکرد را به ارمغان می آورد. گلکسی تب A8 در ژانویه 2022 با اندروید 11 در هند عرضه شد.

کاربران می توانند با رفتن به تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب، به صورت دستی بررسی کنند که آیا به روز رسانی در Samsung Galaxy Tab A8 آنها موجود است یا خیر.

طبق گزارش SamMobile، مدل Wi-Fi Samsung Galaxy Tab A8 در حال حاضر در کشورهای اروپایی مانند رومانی، لوکزامبورگ، لهستان، اسلوونی، اسپانیا، بریتانیا، مجارستان، هلند، به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید 13 را دریافت می‌کند. اتریش، جمهوری چک، یونان، کشورهای بالتیک و شمال اروپا، سوئیس، اسلواکی، ایتالیا و غیره. طبق این گزارش، آخرین به روز رسانی سیستم عامل گلکسی تب A8 با نسخه سیستم عامل X205XXU1CVL6 در اروپا ارائه می شود.

به طور مشابه، مدل گلکسی تب A8 LTE در هند، رابط کاربری One UI 5.0 را به همراه نسخه سیستم عامل X205XXU1CVL5 دریافت می کند. گفته می شود که این به روز رسانی عملکرد بهتر، طراحی رابط کاربری جدید، عناصر کمی بازطراحی شده در برنامه تنظیمات، همراه با بهبود حریم خصوصی و امنیت را به ارمغان می آورد. همچنین ویژگی های چندوظیفه ای را از طریق حرکات چند پنجره ای جدید و همچنین دسترسی به یک نوار وظیفه راحت جدید دریافت می کند.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع