مدیر عامل آوا لبز گزارش CryptoLeaks مبنی بر ادعای پرداخت برای شکایت از رقبا را تکذیب کرد

مدیر عامل آوا لبز، امین گون سیرر، گزارش افشاگر کریپتو لیکس مبنی بر اینکه این شرکت با یک شرکت حقوقی معروف برای آسیب رساندن به شرکت‌های این صنعت به توافق رسیده است را رد کرده است. سیرر این گزارش را “تئوری توطئه مزخرف” و “تحریک آمیز” خواند. گزارش CryptoLeaks که در 26 آگوست منتشر شد، ادعا می‌کند که Ava Labs، استارت‌آپ بلاک چین لایه 1 که مسئولیت تحقیق و توسعه Avalanche را بر عهده دارد، به شرکت حقوقی Roche Freedman پرداخت کرده است تا از رقبایی مانند Solana Labs شکایت کند.

بسیاری از افراد برجسته رمزارز به این پرونده پاسخ داده اند. چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس گفت که مطمئن نیست این ادعاها درست باشد و “البته، #binance یک هدف بود.”

امین گون سیرر، پس از انتشار این ویدئوها، در توییتر هر گونه دخالت را رد کرد و اظهار داشت: “چگونه کسی می تواند چیزی مسخره مانند تئوری توطئه در Cryptoleaks را باور کند؟ ما هرگز در این رفتار غیرقانونی، غیراخلاقی و صرفاً اشتباه شرکت نمی کنیم. در این ویدیوها و مقاله‌های تحریک‌آمیز ادعا شده است. فناوری و تیم ما برای خودشان صحبت می‌کنند.”

منبع

او می‌گوید: «ما قراردادی را انجام دادیم که در آن موافقت کردم در ازای درصد معینی از عرضه توکن، خدمات حقوقی ارائه دهم… سپتامبر 2019 بود.

در میان اتهامات منتشر شده در گزارش CryptoLeaks، به نظر می رسد چندین ویدئو نشان می دهد که شریک موسس Kyle Roche ادعا می کند که Roche Freedman برای حمایت از Ava Labs و حمله به رقبای خود از جمله Binance، Dfinity Foundation و Solana پول دریافت کرده است.

در این ویدئوها، سوژه گزارش شده Roche به نظر می رسد که ادعا می کند که او در سپتامبر 2019 با Ava Labs به توافق رسید و اولین دریافت کننده سهام Ava Labs پس از Andreessen Horowitz بود.

آزمودنی در ادامه ادعا می‌کند که او در توکن‌ها و حقوق صاحبان سهام «حدود یک امتیاز» بوده است، احتمالاً به یک درصد اشاره دارد. با توجه به این موضوع، تخصیص او حدود یک سوم از تخصیص کوین سکنیقی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت آوا لبز بود.

من فرض می کنم این دقیق است و به همان اندازه که به نظر می رسد بد است. با همه چیزهایی که قبلاً از سیرر و روشه دیده‌ام مناسب است. از یک دوست وکیل در Roche چند هفته پیش: “نسخه گنگ وکلای اوباش. پایین ته بشکه.” https://t.co/H5eDpvY4Ng

— آری پل ⛓️ (@AriDavidPaul) 29 آگوست 2022

بنیانگذار BlockTower آری پل گفت که «با هر چیزی که قبلاً از سیرر و روشه دیده‌ام، مطابقت دارد».