مشخصات Redmi K60 Ultra اشاره کرد. احتمالا دارای MediaTek Dimensity 9200 SoC، شارژ سریع 100 واتی

Tipster Digital Chat Station ادعا می کند که Redmi K60 Ultra دارای صفحه نمایش با وضوح 1.5K خواهد بود. علاوه بر این، این گوشی دارای تراشه Dimensity 9200 است که چیپست پرچمدار فعلی مدیاتک است. مشاور همچنین فاش کرد که این تلفن دارای قاب فلزی است و از شارژ سریع 100 واتی پشتیبانی می کند.

ردمی K60 Ultra ممکن است به زودی در چین عرضه شود، نشت جدیدی نشان می دهد. سری Redmi K60 در حال حاضر شامل سه گوشی است که شامل Redmi K60 Pro، Redmi K60 5G و Redmi K60e می شود. گفته می شود گوشی پرچمدار آینده ردمی در سه ماهه سوم سال 2023 در قالب Redmi K60 Ultra عرضه خواهد شد. شیائومی هیچ جزئیاتی را در مورد آن تایید نکرده است. با این حال، اطلاعات جدید توسط Tipster Digital Chat Station برخی از مشخصات کلیدی Redmi K60 Ultra را فاش کرده است.

واضح است که Redmi K60 Pro دارای مشخصات بهتری نسبت به مدل Ultra است که می تواند در سه ماهه سوم سال 2023 عرضه شود. بنابراین، ممکن است یا نام نامشخص اشتباه باشد یا مشخصات فاش شده Redmi K60 Ultra قانونی نباشد.

در حالی که ممکن است یک پرچمدار دیگر Redmi در کار باشد، ما گمان می کنیم که نام نامش اشتباه است یا مشخصات ممکن است متفاوت باشد. دلیل این امر این است که Redmi K60 Pro مشخصات بهتری نسبت به K60 Ultra دارد. به طور معمول، یک تلفن «Ultra» مشخصات بهتری نسبت به همتای «Pro» خود دارد.

Redmi K60 Pro دارای تراشه Snapdragon 8 Gen 2 است که کمی قدرتمندتر از Dimensity 9200 SoC است. همچنین دارای صفحه نمایش 2K AMOLED با نرخ رفرش 120 هرتز است. این دستگاه از شارژ سریع 120 واتی پشتیبانی می کند.

ما هنوز چند ماه با جدول زمانی عرضه شایعات فاصله داریم. شیائومی نیز هیچ جزئیاتی در مورد عرضه Redmi K60 Ultra تایید نکرده است. بنابراین، ما توصیه می کنیم جزئیات درز کرده را با کمی نمک مصرف کنید.


از گوشی‌های هوشمند با نمایشگرهای قابل چرخش یا خنک‌کننده مایع گرفته تا عینک‌های AR جمع‌وجور و گوشی‌هایی که می‌توانند به راحتی توسط صاحبان آن‌ها تعمیر شوند، بهترین دستگاه‌هایی را که در MWC 2023 در Orbital دیده‌ایم، پادکست Gadgets 360، مورد بحث قرار می‌دهیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع