مشکلات چین می‌تواند از نقطه پایانی اپل خارج شود

یک قرنطینه شدید کووید و اختلال در کار در کارخانه آیفون در چین ممکن است بخشی از لذت فصل تعطیلات اپل را از بین ببرد.

در همین حال، Wedbush Securities کسری تولید آیفون در طول سه ماهه را از 5٪ به 10٪ برآورد می کند.منبع

تبلیغات

استراتژی‌های خدمات همه‌کانالی خود را با بینش‌های مبتنی بر داده تقویت کنید.

نشانه هایی از آن در سال 2021 نیز وجود داشت، زمانی که اپل 150 مکان تولید جدید را اعلام کرد – 80٪ در خارج از چین.

بر اساس راهنمایی های Counterpoint Research، تاخیر در تولید باعث شده است که زمان تحویل آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس 37 روز باشد. با این حال، زمان تحویل آیفون 14 سه روز است.

ونا پیش بینی کرد که در نهایت 50 درصد از تولید اپل به خارج از چین منتقل می شود. وی گفت: «به‌ویژه تایوان به‌خاطر تهدید تهاجم چین، که اگر ظرف 12 تا 24 ماه آینده رخ دهد، ویران‌کننده خواهد بود، به‌ویژه تحت نظارت است».

“شما ممکن است با رفتن از طریق یک حامل خوش شانس باشید. آنها مقداری موجودی دارند،» او به TechNewsWorld گفت. “به نظر می رسد که اپل موجودی بیشتری را به اپراتورها می دهد تا به فروشگاه های خود.”

او ادامه داد: «آیفون مهم ترین محصولی است که آنها از منظر درآمد تولید می کنند. “در گذشته، زمانی که اختلالات زنجیره تامین وجود داشت، آنها به درآمد خود ضربه زدند یا ادعا کردند که اگر می توانستند به محصول بیشتری دسترسی پیدا کنند یا تولید کنند، می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند.”

او افزود: «اما آنها در مقایسه با صنعت تضمین عرضه خوب، سابقه بسیار قوی دارند.

به گفته مانستر، یک تعمیر اساسی، هر چند، بیش از چند سال طول خواهد کشید. “این یک روند کند است. پنج تا 10 سال طول می کشد. این یک زنجیره تامین دشوار برای بازسازی در کشورهای مختلف است.