مقامات شیائومی هند، 3 بانک اعلامیه ED را برای نقض FEMA ارائه کردند

«مرجع صلاحیتدار، منصوب بر اساس بخش 37 الف FEMA، دستور توقیف مذکور را تأیید کرده است.

اداره اجرای (ED) روز جمعه در توییتی تأیید کرد که اخطارهای نمایشی را برای شرکت سازنده موبایل چینی شیائومی، مدیر ارشد مالی و مدیر آن سامیر رائو، MD سابق مانو جین و سه بانک خارجی به اتهام نقض ارز خارجی صادر کرده است. از روپیه 5551 کرور

بر اساس FEMA، پس از تکمیل تحقیقات ED، یک اخطاریه نمایشی صادر می شود و پس از حل و فصل، متهم ملزم به پرداخت جریمه است.


شیائومی گوشی هوشمند پرچمدار خود با محوریت دوربین شیائومی 13 اولترا را عرضه کرد، در حالی که اپل اولین فروشگاه خود را در این هفته در هند افتتاح کرد. ما درباره این پیشرفت‌ها و همچنین گزارش‌های دیگر در مورد شایعات مرتبط با گوشی‌های هوشمند و موارد دیگر در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

آژانس تحقیقات فدرال یک روپیه توقیف کرده بود. 5551.27 کرور وجوه شرکت Xiaomi Technology India Private Limited که در حساب های بانکی آن تحت FEMA به دلیل حواله “غیر مجاز” این مبلغ در پوشش حق امتیاز به خارج از کشور قرار دارد.

این آژانس در بیانیه ای اعلام کرد که مقام قضاوت کننده بر اساس قانون مدیریت ارز، اخطاریه هایی را برای شرکت Xiaomi Technology India Private Limited، دو مدیر اجرایی، CITI Bank، HSBC Bank و Deutsche Bank AG صادر کرده است.

گفته می‌شود که سامیر رائو، مدیر ارشد مالی شیائومی هند، مدیر سابق مانو جین و سه بانک از اداره اجرا (ED) اطلاعیه‌ای دریافت کرده‌اند. به گفته یکی از مقامات، ED اخطار نمایشی برای نقض بیش از یک روپیه FEMA ارائه کرده است. 5551 کرور