مقامات هلندی می گویند پس از طوفان توییتر برای ارتباطات اضطراری مناسب نیست

چندین سیاستمدار و گروه حقوق دیجیتال Bits of Freedom گفتند که با توجه به اینکه توییتر یک شرکت خصوصی است و دولت وب‌سایت‌هایی دارد که به طور خاص برای ارتباطات بحران راه‌اندازی شده است، این مناسب نیست.

بر انگلس، سخنگوی Bits of Freedom، با اشاره به مشکلات مربوط به اطلاعات نادرست و دسترسی سریع به توییتر برای افرادی که حساب کاربری ندارند، گفت: “استفاده از توییتر مضحک است.” او همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت اخیراً محدودیت‌هایی را برای تعداد توییت‌هایی اعمال کرده است که می‌توانند برای هر کسی که هزینه اشتراک را پرداخت نکرده است مشاهده کند.

طوفان که حداقل یک نفر را کشت و ده ها درخت را در استان هلند شمالی از جمله آمستردام ریشه کن کرد، شدیدترین طوفان ثبت شده در هلند در طول تابستان بود.

توییتر بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نیست.

سرویس هشدار اضطراری ملی یک اعلان “فشار” به تلفن های همراه ارسال کرد و به مردم هلند شمالی هشدار داد که در میان وزش باد با سرعت بیش از 120 کیلومتر در ساعت (75 مایل در ساعت) در خانه بمانند و حساب توییتر آتش نشانی منطقه را برای به روز رسانی دنبال کنند.

© تامسون رویترز 2023


از Nothing Phone 2 گرفته تا Motorola Razr 40 Ultra، انتظار می رود چندین گوشی هوشمند جدید در ماه جولای معرفی شوند. ما درباره همه هیجان‌انگیزترین گوشی‌های هوشمند که در این ماه عرضه می‌شوند و بیشتر در آخرین قسمت Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

دفتر قانونگذار نیکو درست در اظهارات ایمیلی به رویترز با اشاره به مسائل مربوط به دسترسی، پاسخگویی و قابلیت اطمینان گفت: «ما مشکل آفرین می دانیم که دولت برای به اشتراک گذاری اطلاعات مهم به توییتر وابسته است.

او گفت: “شما ممکن است یک توییت با اطلاعات عالی از خدمات اضطراری ببینید، اما شاید 10 توییت وجود داشته باشد که توییتر آنها را در اولویت قرار داده است که حاوی اطلاعات کاملا نادرست هستند.”

حساب توییتر آتش نشانی منطقه تأیید نشده است. توییت اخیر آن کاربران را به یک وبلاگ زنده که در وب سایت شهر آمستردام میزبانی شده است هدایت می کند.

حساب ارتباطی توییتر بلافاصله به سوالات پاسخ نداد. ایمیلی به آدرس ایمیل مطبوعاتی توییتر، مطابق با اعلامیه‌ای که در اوایل سال جاری توسط رئیس آن، ایلان ماسک، اعلام شده بود، یک پاسخ ایموجی خودکار ایجاد کرد.

سیاستمداران هلندی و یک گروه آنلاین برجسته روز چهارشنبه پس از حادثه ای که در آن شهروندان برای به روز رسانی در طول یک طوفان بزرگ به این پلت فرم هدایت شدند، گفتند توییتر مکان مناسبی برای جستجوی اطلاعات در مواقع اضطراری نیست.