موتورولا نسخه جدید گوشی هوشمند تاشو ریزر را در سال 2023 تایید کرد

در همین حال، موتورولا در نمایشگاه MWC 2023 یک دستگاه مفهومی Motorola Rizr را با ضریب فرم کشویی به نمایش گذاشت. حتی با ارائه دموهای عملی، موتورولا اطلاعات کمی در مورد مشخصات این طراحی فاش نکرده است.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

ظاهراً دستگاه نمایش داده شده در MWC 2023 دارای صفحه نمایش 5 اینچی POLED با نسبت تصویر 15:9 است که طبق گزارش ها می تواند تا 6.5 اینچ (با نسبت تصویر 22:9) افزایش یابد. به نظر می‌رسد وقتی صفحه نمایشگر بالا می‌رود، قسمتی از صفحه‌نمایش که مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، در قسمت پایین قرار می‌گیرد و روی پنل پشتی به سمت پشت می‌لغزد. گفته می شود که پس از واژگون شدن، صفحه نمایش رول شده در پشت به عنوان یک نمایشگر ثانویه عمل می کند که قادر به نمایش هشدارها است، شبیه به نمایشگر بیرونی در یک تاشو استاندارد.

یوانکینگ یانگ، مدیر عامل لنوو در مصاحبه ای با CNBC در کنگره جهانی موبایل 2023 در بارسلون تایید کرد که موتورولا ریزر به خوبی کار می کند. علاوه بر این، موتورولا نسخه بعدی گوشی هوشمند تاشو را «خیلی زود» عرضه خواهد کرد. او گفت که دستگاهی که هنوز عرضه نشده است “بسیار بهتر” است.

یانگ جزئیات کمی در مورد گوشی هوشمند آینده ارائه کرد اما اظهار داشت که لولا و برنامه های کاربردی در این گوشی بهبود خواهند یافت. بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند، از سامسونگ گرفته تا آنر، روی لولا تمرکز کرده‌اند تا از محکم بودن آن اطمینان حاصل کنند و خطی در داخل صفحه نمایش تلفن همراه ایجاد نکند. یانگ گفت که اینجا جایی است که دوره بعدی دستگاه های ریزر پیشرفت هایی را شاهد خواهد بود. تاریخ انتشار مشخصی برای موتورولا Razr 2023 اعلام نشده است، اما اخیراً منتشر شده است نشت می کند نسخه ژوئن را پیشنهاد کرده اند.

لنوو که اکنون مالک برند موتورولا است، تایید کرد که موتورولا ریزر امسال نسخه جدیدی از گوشی هوشمند تاشو دریافت خواهد کرد. موتورولا در سال 2004 Razr را معرفی کرد که یکی از مشهورترین تلفن های همراه این برند است. این گوشی به سرعت به شهرت رسید و به یکی از محبوب ترین تلفن های تاشو در دهه 2000 تبدیل شد. در سال 2020، موتورولا برند Razr را به شکل جدید تاشو تمدید کرد تا به یکی از اولین سازندگان گوشی های هوشمند تبدیل شود که دستگاهی با صفحه نمایش انعطاف پذیر عرضه می کند.