مکان پوشه قفل شده Google Photos برای دسترسی بهتر تغییر یافت

Google Photos با یک تغییر کوچک اما قابل توجه در برگه‌ها و کاشی‌های برنامه تلفن همراه در تلفن‌های هوشمند iOS و Android به‌روزرسانی شده است. موقعیت پوشه قفل شده در برنامه تغییر کرده است، که باید آن را برای کاربران قابل دسترس تر کند. گوگل دسترسی به پوشه امن را برای کاربران آسان‌تر کرده است، پوشه‌ای که قبل از آخرین به‌روزرسانی در اعماق برگه‌ها و زیربخش‌های دیگر مدفون شده بود. دسترسی به چند پوشه و برگه دیگر نیز برای تطبیق با تغییرات در نسخه‌های اندروید و iOS برنامه اصلاح شده است.

Google Photos مکان پوشه قفل شده را به روز می کند

این پوشه قفل شده در Google Photos اکنون می توان مستقیماً از کتابخانه برگه در کنار آن ذکر شده است موارد دلخواه، بایگانی، و زباله ها برای ارائه دسترسی آسان تر این پوشه در جایی قابل مشاهده است خدمات رفاهی پوشه ای که قبلا ظاهر می شد

عکس های گوگل عکس های قفل شده به پوشه قفل شده عکس های گوگل دسترسی پیدا کنید

موقعیت پوشه قفل شده Google Photos با به‌روزرسانی جدید

قابل توجه است، قبلا، پوشه قفل شده باید از طریق آن پیمایش شود خدمات رفاهی پوشه برای دسترسی به چندین کلیک نیاز دارد و حریم خصوصی بیشتری ارائه می دهد. که وجود چنین پوشه ای را کمتر آشکار کرد.

این سازماندهی مجدد برای چندین کاربر با آخرین نسخه های برنامه برای اندروید و iOS در حال اجراست و در ابتدا توسط 9to5Google مشاهده شد. با این حال، هنوز در زمان انتشار روی گوشی‌های هوشمند کارکنان Gadgets 360 فعال نشده است.

سایر گزینه‌های Google Photos دوباره سازماندهی می‌شوند

به گفته این نشریه، به‌روزرسانی Google Photos که موقعیت پوشه قفل شده را تغییر داد، چند گزینه دیگر را نیز در برنامه جابجا کرد. بسیاری از بخش‌ها و قابلیت‌هایی که قبلاً در پوشه Utilities ذخیره شده‌اند، اکنون از طریق دکمه پلاس در نوار بالایی قابل دسترسی هستند.

در این بخش، کاربران می‌توانند به عملکردهایی برای ایجاد آلبوم‌های جدید، کلاژ، ویدیوهای برجسته، عکس‌های سینمایی یا انیمیشن دسترسی داشته باشند. این با شریک به اشتراک بگذارید و عکس ها را وارد کنید بر اساس این گزارش، گزینه‌ها نیز در همان بخش یافت می‌شوند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید ایکس، فیس بوک، واتس اپ، موضوعات و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید. اگر می خواهید همه چیز را در مورد تأثیرگذاران برتر بدانید، Who’sThat360 داخلی ما را در اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید.

iOS 18 ظاهراً دو بهبود در برنامه داخلی آب و هوا ارائه خواهد کرد

منبع