نتفلیکس فصل سوم را برای Delhi Crime، Mismatched، Kota Factory، She اعلام کرد.

“Shway Shway! وقت آن است که فنجان های قهوه خود را دوباره پر کنید، زیرا این قهوه های مورد علاقه برای فصل جدید با پیچ و تاب های کلی، جنایی و درام بازمی گردند!” نتفلیکس در کپشن نوشت.

استریمر این خبر را در تیزر ویدیویی که در اینستاگرام منتشر کرد به اشتراک گذاشت.

نتفلیکس همچنین فصل سوم سریال واقعیت تلویزیونی Fabulous Lives of Bollywood Wives و امتیاز علی ساخته She را اعلام کرده است.

جیتندرا کومار، مایور مور، رانجان راج، علم خان، آهساس چانا، رواتی پیلای و اروی سینگ در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

پخش کننده نتفلیکس روز سه شنبه فصل سوم سریال های مورد تحسین و محبوب خود را از جمله جنایات دهلی، نامتناسب و کارخانه کوتا سفارش داد.

بر اساس رمان ساندیا منون در سال 2017، وقتی دیمپل با ریشی ملاقات کرد، نامتناسب توسط پراجاکتا کولی و روهیت ساراف عنوان شد.

داستان فیلم ریشی (صراف)، یک رمانتیک سرسخت است که به روش های سنتی دوستیابی اعتقاد دارد، با دیمپل (کولی)، یک گیمر، درگیر می شود و در نهایت می خواهد با او ازدواج کند.

زندگی افسانه ای همسران بالیوودی زندگی چهار همسر بالیوودی را دنبال می کند – ماهیپ کاپور (همسر سانجی کاپور)، باوانا پاندی (همسر چانکی پاندی)، سیما خان (همسر سهیل خان) و نیلم کوتاری (همسر سمیر سونی).

جنایت دهلی، که توسط شفالی شاه جلو می رود، افسران پلیس دهلی را در حالی که جنایات برجسته در پایتخت ملی را بررسی می کنند، دنبال می کند. دو فصل اول سریال از رویدادهای واقعی و تخیلی الهام گرفته شد.

این نمایش توسط فیلمساز کاران جوهر درماتیک اینترتینمنت، برچسب دیجیتال Dharma Productions تولید می شود.

او که توسط «امتیاز علی» فیلمساز نوشته و خلق شده است، آادیتی پوهانکار را در نقش مرکزی یک پاسبان مخفی بمبئی بازی می کند. این فیلم توسط Viacom 18 Studios Tipping Point و Window Seat Films تولید شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Factory Kota به کارگردانی Raghav Subbu، درباره Vaibhav، دانش آموز جوانی است که در سفر خود به Maheshwari – یکی از موسسات آموزشی برجسته کوتا، تلاش می کند روابط دوستانه خود، رابطه اش با مربی خود و فشار احتمالی ورود به IIT را متعادل کند. .