نرم افزار Crypto Lender Hodlnaut Files برای محافظت از بستانکار در سنگاپور


وام دهنده کریپتو، Hodlnaut اعلام کرده است که برای حل مشکلات نقدینگی خود، درخواست حمایت در برابر طلبکاران در سنگاپور را داده است. بر اساس این اطلاعیه، Hodlnaut این درخواست را در 13 آگوست، تنها چند روز پس از توقف خروج شرکت از پلتفرم خود، به دادگاه عالی سنگاپور تسلیم کرد تا تحت مدیریت قضایی قرار گیرد. آخرین درخواست ثبت شده توسط شرکت به طور موقت از آن در برابر هرگونه ادعای قانونی و رسیدگی به آن توسط طلبکاران محافظت می کند. Hodlnaut همچنین فاش کرد که در حال حاضر با وکلای دادگستری کار می کند تا مجبور به انحلال دارایی های خود با قیمت پایین تر فعلی نشود.

در این اطلاعیه آمده است: «ما قصد داریم از انحلال اجباری دارایی‌های خود جلوگیری کنیم، زیرا این یک راه‌حل غیربهینه است که ما را ملزم می‌کند ارزهای رمزنگاری شده کاربرانمان مانند BTC، ETH و WBTC را با این قیمت‌های پایین دارایی فعلی بفروشیم.

این بیانیه می افزاید: «این مکث فضای تنفسی را برای ما فراهم می کند تا تلاش هایمان را روی طرح بهبودی برای بازسازی شرکت متمرکز کنیم.»

دادگاه عالی سنگاپور یک مدیر قضایی را منصوب می کند که یک افسر مستقل دادگاه باشد تا شرکت را به عنوان بخشی از فرآیند مدیریت قضایی آن اداره کند.

با این حال، این شرکت برای انتصاب یک شریک سابق در Deloitte جنوب شرقی آسیا و مدیر فعلی مشاور شرکت Kairos، Chee Chong Tam، برای ایفای نقش مدیر قضایی درخواست داده است. چونگ تام همچنین گزینه شرکت برای مدیریت موقت قضایی است در حالی که دادگاه های سنگاپور درخواست شرکت را بررسی می کنند.

انتظار می‌رود که Hodlnaut به‌روزرسانی بعدی خود را در 19 آگوست ارائه کند و امیدوار است که آخرین اقدام آن مدتی به آن فرصت دهد تا یک برنامه بازیابی برای جلوگیری از انحلال دارایی‌های مشتری طراحی کند.

این شرکت مستقر در سنگاپور آخرین نام در لیست طولانی از شرکت های رمزنگاری است که امسال به دلیل رکود اخیر بازار با مشکلات مالی روبرو شده اند. سلسیوس، وویجر و بلاک‌فای دیگر شرکت‌هایی هستند که به دلیل سقوط اخیر بازار آسیب دیده‌اند.


کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال غیرقانونی است، نه یک ارز قانونی و در معرض خطرات بازار است. اطلاعات ارائه شده در این مقاله به معنای توصیه مالی، مشاوره تجاری یا هر گونه توصیه یا توصیه دیگری نیست که توسط NDTV ارائه یا تأیید شده است. NDTV مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از هر گونه سرمایه گذاری بر اساس توصیه ها، پیش بینی ها یا سایر اطلاعات موجود در مقاله ندارد.منبع