نسخه‌های هاگوارتز Legacy PS4 و Xbox One تا 5 می به تعویق افتاد

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.

منبع Hogwarts Legacy برای PS4 و Xbox One اکنون در تاریخ 5 مه منتشر می شود. نسخه Switch در حال حاضر برای عرضه در 25 جولای برنامه ریزی شده است.

با توجه به ارزشش، خوب است که توسعه دهندگان هنوز از این نسخه های هاگوارتز Legacy چشم پوشی نکرده اند، با توجه به اینکه به نظر می رسد این راه حل آسانی باشد. یکی دیگر از عنوان‌های منتشر شده توسط WB Games Gotham Knights به ذهن متبادر می‌شود – این تیم نسخه‌های نسل قبلی را در اواسط راه توسعه لغو کرد.

نسخه‌های PS4 و Xbox One Hogwarts Legacy بار دیگر به تعویق افتاد. استودیو Avalanche Software در توییتی تایید کرد که نسخه‌های RPG جهان باز هری پاتر برای کنسول‌های نسل قبلی در تلاش برای ارائه بهترین تجربه ممکن در همه پلتفرم‌ها، اکنون در تاریخ ۵ می منتشر خواهند شد. همه نسخه ها در ابتدا قرار بود در 10 فوریه راه اندازی شوند، اما این پورت ها تا 4 آوریل سال گذشته به تعویق افتاد و اکنون دوباره به تعویق افتاده است. در حال حاضر، هیچ خبری در مورد تاخیر بیشتر برای نسخه نینتندو سوییچ وجود ندارد، که احتمالا هنوز در مسیر انتشار در 25 جولای است.

در حالی که نرم افزار Avalanche به صراحت بیان نکرده است که زمان توسعه یک ماهه اضافی برای چه چیزی استفاده می شود، می توانیم فرض کنیم که برای بهینه سازی بهتر مشخصات منسوخ شده PS4 و Xbox One است. از زمان راه‌اندازی آن، گزارش‌های متعددی از میکروسکوت‌ها و اشکالات نوری وجود داشته است که باعث می‌شود هاگوارتز Legacy روی رایانه شخصی، گاهی اوقات خیلی تاریک یا روشن شود. این کاملاً ممکن است که چنین مشکلات عملکردی نیز بر تجربه کنسول های نسل آخر در آزمایش تأثیر بگذارد.

ما از پاسخ طرفداران در سراسر جهان به میراث هاگوارتز غرق در قدردانی هستیم. این تیم سخت کار می کند تا بهترین تجربه ممکن را در همه پلتفرم ها ارائه دهد و ما برای انجام این کار به زمان بیشتری نیاز داریم. Hogwarts Legacy برای PS4 و Xbox One در تاریخ 5 می 2023 عرضه خواهد شد. pic.twitter.com/UjEIPXDZj2

— میراث هاگوارتز (@HogwartsLegacy) 6 مارس 2023