نسخه بتای عمومی iOS 17 ویژگی‌هایی مانند سیری دو زبانه را برای کاربران هندی اضافه می‌کند، پشتیبانی از نویسه‌گردانی را گسترش می‌دهد.

بر اساس این گزارش، کاربرانی که نسخه بتای عمومی iOS 17 را دانلود کرده‌اند، اکنون می‌توانند سوالات سیری را به زبان انگلیسی به همراه گزینه‌های هندی، کانادایی، مراتی، پنجابی و تلوگو بپرسند. سایر ویژگی‌های مرتبط با زبان که برای کاربران هندی هدف قرار می‌گیرد عبارتند از نویسه‌گردانی از انگلیسی به کانادایی، مالایایی، تامیل و تلوگو در iOS 17.


اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را با نام Apple Vision Pro در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود به همراه مدل های جدید مک و به روز رسانی های نرم افزاری آتی رونمایی کرد. ما درباره همه مهم‌ترین اعلامیه‌های این شرکت در WWDC 2023 در Orbital، پادکست Gadgets 360 صحبت می‌کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

کاربرانی که این به‌روزرسانی را دانلود می‌کنند، طبق گزارش‌ها، می‌توانند از بهبود عملکرد دو سیم‌کارت، از جمله توانایی شناسایی پیام‌ها از هر سیم‌کارت در برنامه پیام‌ها، یا انتخاب سیم‌کارت هنگام گرفتن شماره‌ای که به‌عنوان مخاطب ذخیره نشده است، بهره ببرند. . شایان ذکر است که این ویژگی ها از سال ها پیش در گوشی های هوشمند اندرویدی وجود دارد و برای دارندگان آیفون با دو شماره تلفن مفید خواهد بود.

در حالی که نسخه‌های بتای عمومی اپل از iOS و سایر سیستم‌عامل‌های آن معمولاً کاملاً پایدار هستند، شایان ذکر است که نصب نرم‌افزار پیش‌نسخه بر روی تلفن هوشمند اصلی شما توصیه نمی‌شود. اپل صریحاً توصیه می‌کند نسخه‌های آزمایشی نرم‌افزار خود را روی دستگاه‌های ثانویه یا برای آزمایش نصب کنید. همچنین باید قبل از نصب نسخه بتا عمومی، یک نسخه پشتیبان کامل از آیفون خود با استفاده از iTunes تهیه کنید. از طرف دیگر، می‌توانید صبر کنید تا به‌روزرسانی پایدار شود و در ماه‌های آینده برای همه کاربران عرضه شود.

iOS 17 Public Beta 1 – نسخه آزمایشی به‌روزرسانی نرم‌افزار آی‌او‌اس آتی اپل – برای مدل‌های آیفون واجد شرایط عرضه می‌شود. این به روز رسانی به کاربران اجازه می دهد تا ویژگی های نرم افزاری و برنامه های جدیدی را آزمایش کنند که در اواخر سال جاری در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت. طبق گزارشی، اپل در کنار ویژگی‌هایی مانند حالت نمایش محیطی جدید StandBy و به‌روزرسانی‌های FaceTime و Messages، ویژگی‌های جدیدی را نیز معرفی کرده است که کاربران هندی را هدف قرار داده است. این شامل پشتیبانی از درخواست های دو زبانه به سیری با استفاده از زبان های هندی می شود. آخرین به روز رسانی همچنین پشتیبانی از دو سیم کارت را در آیفون بهبود می بخشد و پشتیبانی از اسکرول اسکرین شات را اضافه می کند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که قبلاً در تلفن‌های هوشمند اندرویدی وجود دارد – امکان گرفتن عکس‌های اسکرول – بالاخره به iOS 17 می‌آید. اپل در حال حاضر به کاربران اجازه می‌دهد تا هنگام استفاده از Safari، یک اسکرین شات طولانی از یک صفحه وب در iOS بگیرند. طبق گزارش، کاربران همچنین تا 2000 گزارش تماس را در برنامه Phone مشاهده خواهند کرد.

بر اساس گزارش TechCrunch، آخرین نسخه بتای عمومی iOS 17 اپل، پیشرفت قابل توجهی را به دستیار مجازی اپل اضافه می کند – که آن را با الکسا و دستیار گوگل برابر می کند – که به کاربران امکان می دهد سیری را با بیش از یک زبان جستجو کنند. پشتیبانی از درخواست‌های دوزبانه سیری در اواخر امسال با به‌روزرسانی iOS 17 برای همه کاربران ارائه می‌شود و همچنین می‌توان آن را در آخرین نسخه بتا عمومی آزمایش کرد.