نمایشگر Google Pixel 7 Pro باتری خود را سریع‌تر خالی می‌کند: گزارش

واحدهای بررسی Pixel 7 و Pixel 7 Pro Gadgets 360 هنوز در حال آزمایش هستند. اما می‌توانیم تأیید کنیم که متوجه مشکلات تخلیه باتری در پیکسل 7 پرو بزرگ‌تر شده‌ایم که با استفاده معمولی (حداقل استفاده از دوربین و بازی) فقط یک روز دوام می‌آورد.

آ توییت توسط Prasad Naik همچنین به یکی دیگر از مشکلات مربوط به نمایشگر اشاره کرد. توییت او توضیح می دهد که چگونه نمایشگر برای چندین میلی ثانیه حتی پس از قفل شدن گوشی هوشمند فعال می ماند. فعال ماندن نمایشگر در زیر صفحه قفل منجر به راه اندازی برنامه های تصادفی می شود. بنابراین، کاربران ممکن است هر بار که قفل گوشی هوشمند خود را باز می کنند، برنامه های تصادفی باز شده را پیدا کنند.

گوشی‌های هوشمند پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو گوگل بالاخره در هند به دست مشتریان می‌رسند، اما به نظر می‌رسد چند مشکل در پیکسل 7 پرو وجود دارد. به نظر می‌رسد مشکلاتی که اخیراً گزارش شده‌اند به طور خاص با نمایشگر مرتبط هستند و طبق یک گزارش، به نظر می‌رسد که تنها بر پیکسل 7 پرو تأثیر می‌گذارد. Pixel 7 Pro با صفحه نمایش 6.7 اینچی QHD+ LTPO AMOLED عرضه می شود که نرخ تازه سازی 120 هرتز و حداکثر روشنایی 1500 نیت را ارائه می دهد. در همین حال، پیکسل 7 دارای یک پنل 6.3 اینچی AMOLED فول اچ دی پلاس با نرخ رفرش 90 هرتز است.

گزارش XDA نشان می‌دهد که چگونه نمایشگر پیکسل 7 پرو تا حدودی قدرتمند است. در این گزارش اشاره شده است که پنل 6.7 اینچی QHD+ LTPO AMOLED Pixel 7 Pro بیش از حد انتظار انرژی مصرف می‌کند که منجر به تخلیه سریع‌تر باتری می‌شود. به گفته منبع، این در درجه اول زمانی اتفاق می افتد که گوشی هوشمند در فضای باز استفاده می شود، جایی که حسگر نور محیط روشنایی نمایشگر را افزایش می دهد. مصرف صفحه نمایش پیکسل 7 پرو حدود 3.5 تا 4 وات در 600 نیت است که تقریباً نصف میزان روشنایی صفحه نمایش است. در حالت روشنایی بالا که حدود 1000 نیت است، نمایشگر 6 وات مصرف می کند. Galaxy S22+ سامسونگ در مقایسه با 2W در 600 nits و 4W در 1000 nits مصرف می کند.

Gadgets 360 می‌تواند وجود این مشکل را با واحد بررسی ما نیز تأیید کند. همچنین می‌توانیم تأیید کنیم که مشکل فعال ماندن نمایشگر در واحد بررسی Pixel 7 ما نیز وجود دارد. به نظر می رسد این مشکل در طول انیمیشن قفل، زمانی که صفحه نمایش برای چند میلی ثانیه فعال می ماند تا زمانی که انیمیشن محو صفحه قفل کامل شود، ایجاد می شود. مشخص نیست که آیا هر دو مشکل توسط گوگل در یک به‌روزرسانی نرم‌افزار برطرف می‌شوند یا خیر، اما ما برای اظهار نظر با Google تماس گرفته‌ایم.

فروش تلفن های هوشمند پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو گوگل از دیروز در هند آغاز شد. آنها اولین گوشی های هوشمند برتر گوگل هستند که پس از چهار سال وقفه به هند رسیده اند. پیکسل 7 با قیمت 500 تومان در دسترس است. 59,999، در حالی که Pixel 7 Pro بزرگتر با قیمت Rs موجود است. 84999 در Flipkart.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع