نوکیا جی 11 پلاس به‌روزرسانی پایدار اندروید 13 را دریافت کرد: نحوه دانلود


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

کاربران می‌توانند با مراجعه به برنامه تنظیمات، به‌روزرسانی را به صورت دستی بررسی کنند، روی آن ضربه بزنیدبه روز رسانی نرم افزار >دانلود و نصب کنید.

برای اپتیک، نوکیا جی 11 پلاس دارای تنظیمات دوربین دوگانه پشتی است که توسط یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و یک دوربین 2 مگاپیکسلی با فوکوس ثابت عمق در پشت هدایت می شود. در جلو یک دوربین 8 مگاپیکسلی با فوکوس ثابت با دیافراگم f/2.0 وجود دارد.

نوکیا جی 11 پلاس دارای صفحه نمایش 6.5 اینچی HD+ (720×1600 پیکسل) با نرخ رفرش 90 هرتز و نسبت تصویر 20:9 است. این گوشی هوشمند از یک تراشه Unisoc T606 به همراه 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه قابل ارتقا پشتیبانی می کند. این دستگاه بر روی اندروید 12 اجرا می شود و قول داده شده است که دو ارتقاء سیستم عامل اصلی و سه سال به روز رسانی امنیتی ماهانه دریافت کند.

Nokia G11 Plus که سال گذشته عرضه شد، ظاهراً به‌روزرسانی اندروید 13 را دریافت می‌کند. آخرین به‌روزرسانی با وصله‌های امنیتی اندروید آوریل 2023 و تعدادی ویژگی جدید و همچنین تغییرات بصری و بهبود سیستم ارائه شده است. این گوشی با اندروید 12 عرضه شد و شرکت قول داده است که دو نسخه سیستم عامل را ارتقا دهد، به این معنی که این گوشی در آینده به‌روزرسانی اندروید 14 را نیز دریافت خواهد کرد. به روز رسانی اندروید 13 برای نوکیا جی 11 پلاس دارای شماره ساخت V2.420 است و 2.4 گیگابایت دانلود می شود.

طبق این گزارش، به‌روزرسانی اندروید 13 برای نوکیا جی 11 پلاس با نسخه بیلد V2.420 با حجم 2.4 گیگابایت دانلود می‌شود، که اضافه می‌کند این به‌روزرسانی ممکن است در بازارهای دیگر نیز موجود باشد.

با توجه به جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط Nokiapoweruser، به‌روزرسانی اندروید 13 نوکیا جی 11 پلاس برای کاربران هندی منتشر می‌شود. طبق این گزارش، آخرین به روز رسانی گوشی هوشمند با وصله های امنیتی آوریل 2023 ارائه می شود. گوشی نوکیا جی 11 پلاس بهبودهای امنیتی و حریم خصوصی را به همراه نمادهای برنامه‌های مضمون برای برنامه‌های منتخب، بهبود سیستم، ابزار جدید انتخابگر عکس و مجوزهای اعلان دریافت خواهد کرد.