هنری کاویل در سریال Warhammer 40000 در Amazon Prime Video: Report بازی خواهد کرد

کمی پس از پذیرش بازگشت خود به عنوان سوپرمن در دنیای دی سی برای برادران وارنر، کویل از سریال اصلی نتفلیکس The Witcher که در آن نقش شخصیت اصلی گرالت ریویا را بازی می کرد، خارج شد. این نقش به لیام همسورث (فیلم‌های بازی‌های گرسنگی) واگذار شد که با شروع فصل چهارم The Witcher، شخصیت فانتزی تاریک را به تصویر می‌کشد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

به گزارش هالیوود ریپورتر، استودیو آمازون در مراحل پایانی دستیابی به حقوق Warhammer 40,000 است که بازی های تخته آن توسط Games Workshop تولید می شود. شبیه به سری بازی های ویدیویی آن – که با هر ورودی ژانر خود را تغییر می دهد – بازی های تخته ای اصلی در آینده ای دور اتفاق می افتند، جایی که تمدن انسانی راکد برای زنده ماندن در میان بیگانگان متخاصم و دیگر موجودات ماوراء طبیعی تلاش می کند. عملکرد آن شبیه به یک بازی Dungeons & Dragons است، به این معنا که تاس نقش کلیدی در نتیجه بازی دارد، اما فیگورهای مینیاتوری را اضافه می کند که بازیکنان می توانند در یک میدان جنگ مدل حرکت کنند. شخصیت‌ها معمولاً مجهز به سلاح‌هایی هستند، از سلاح گرم گرفته تا سلاح‌های بدوی که با قدرت‌های جادویی آغشته شده‌اند. طرفداران سرسخت حتی رنگ آمیزی آن مدل ها را به عنوان یک سرگرمی ترجیح می دهند تا به آنها تقویت بصری ببخشند – چیزی که کاویل در گذشته در رسانه های اجتماعی آن را تغییر داده است.

بنا به گزارش ها، هنری کاویل به یک سری Warhammer 40000 در Amazon Prime Video وابسته است. طبق Deadline، بازیگر در حال بررسی فرصت‌های متعدد است، با اقتباس فوق‌الذکر از جنگ محبوب مینیاتوری در «مراحل پیشرفته‌تر» توسعه. جزئیات کمی مبهم هستند، اما کاویل به بازیگری و تهیه کنندگی اجرایی آن وابسته است، به گونه‌ای که مخاطبان جریان اصلی را تامین می‌کند. این ستاره 39 ساله که توسط برادران وارنر بازگردانده شد تا یک بار دیگر نقش سوپرمن را بازی کند، در اوایل این هفته رها شد، زیرا جیمز گان و پیتر سافران، روسای جدید استودیو دی سی، برنامه های بلندمدت خود را برای این بازی ارائه کردند. آینده فرنچایز

طبق گزارش Variety، این توسعه نیز تغییری نکرده است و پایان دوره Cavill در این سری را تثبیت کرده است. در همین حال، بازگشت کاویل به عنوان کریپتونین اوایل این هفته تعطیل شد و گان در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد فیلم سوپرمن بر اساس سال های جوانی قهرمان بود.

استودیو آمازون هنوز بیانیه رسمی درباره پروژه Warhammer 40,000 ارائه نکرده است. با این حال، این تنها پروژه بازی ویدیویی در Prime Video نخواهد بود، با این پلتفرم رسماً یک بازی را سفارش داد خدای جنگ اقتباسی لایو اکشن که وجود آن برای اولین بار در ماه مارس گزارش شده بود. این سریال در اساطیر اسکاندیناوی روایت می‌شود و همان داستان بازی ویدیویی تحسین‌شده ۲۰۱۸ را دنبال می‌کند، که به دنبال یک کریتوس محفوظ است که به همراه پسرش آترئوس به بالاترین قله سفر می‌کند و پیوند پدر و پسری را ایجاد می‌کند که در این بازی آزمایش می‌شود. هر گوشه خصمانه

همچنین شایان ذکر است که ساعاتی قبل از انتشار گزارش‌هایی در مورد پیوستن کاویل به یک سری Warhammer 40000، راهول کوهلی طرح مشابهی را پیشنهاد کرد. در توییتر خود. «هی هنری. با احترام، راهول.» بازیگر Midnight Mass گفت. حتی آسا باترفیلد، هنرپیشه آموزش جنسی، به این سرگرمی ملحق شد و درخواست کرد نقش یک خدمتکار را بازی کند – دسته وسیعی از پهپادهای سایبرنتیکی و بی فکر که از تلفیقی از گوشت انسان و فناوری رباتیک ساخته شده اند.