واحد اطلاعات آلمان BND برای استفاده از NFT با موضوع سگ برای ماهیگیری استعدادهای سایبری: جزئیات

مجموعه ای از NFT با مضمون سگ توسط واحد اطلاعات آلمان، Bundesnachrichtendienst (BND) راه اندازی شده است، به این امید که استعدادهای سایبری امیدوار کننده ای را از بین مردم جذب کند. مجموعه NFT BND یک دروازه برای ورود به یک گنج یابی مبتنی بر بلاک چین خواهد بود. افرادی که در این آزمون سخت مجازی موفق شوند، می توانند بلیط ورود به خدمات سایبری را دریافت کنند. در مجموع 999 NFT تصمیم گرفته شده است که بخشی از این طرح باشند.

نام این مجموعه Dogs of BND است و تمام NFT های این مجموعه از سگ های نگهبان و امنیتی BND الهام گرفته شده است. وب‌سایت رسمی BND گفت که هر NFT نقش‌های اطلاعاتی مختلفی را نیز به همراه خواهد داشت و این مجموعه‌های دیجیتال را منحصر به فرد می‌کند.

برخلاف مجموعه‌های معمول NFT، کلکسیون‌های «Dogs of BND» در هیچ بازار NFT به فروش نخواهند رسید. در عوض، این NFT ها فقط به عنوان کلکسیونی عمل می کنند که با یافتن یک رشته کاراکتر پست شده در اینستاگرام به دست می آیند.

هر شخصی که دارای کیف پول دیجیتال ارز دیجیتال (کیف پول رمزنگاری / کیف پول دیجیتال / کیف پول الکترونیکی) است که از توکن های مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می کند، این فرصت را دارد که تصویر NFT را ایمن کند. از آنجایی که پلتفرم خارجی استفاده شده اجازه نمی دهد NFT ها کاملاً رایگان ارائه شوند، تصاویر NFT دارای قیمت نمادین 0.000001 ETH یا 0.0019 دلار (تقریباً 0.16 روپیه) هستند.

این رشته‌ها در نهایت به یک آدرس اتریوم متصل می‌شوند و از طریق آن شرکت‌کنندگان می‌توانند NFT را برش دهند.

این وب‌سایت افزود: «سرویس اطلاعات فدرال این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که شرکت‌کنندگانی را که دستکاری یا تلاش می‌کنند رقابت را دستکاری کنند یا این شرایط مشارکت را نقض کنند، رد صلاحیت کند».

افرادی که در دانش سایبری خود مهارت دارند، می توانند در پایان به اصطلاح “گنج یابی” NFT را برش دهند و توانایی خود را ثابت کنند.

BND 12 NFT از این مجموعه را رزرو خواهد کرد تا با چالش های سخت تر ارتباط برقرار کند و به آنها جایزه بدهد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع