پرداخت های بیت کوین در مراکز مترو در برلین از طریق شبکه لایتنینگ پذیرفته می شود

2.5 تا 4 درصد بسته به قرارداد بازرگان است. اگر کارت ویزیت باشد، 0.5 درصد اضافه بر آن وجود دارد. […] و اگر کارت اعتباری تجاری خارجی باشد، تا 7 درصد پرداخت می‌کنید و تا پایان ماه نمی‌دانید.”

برای تشویق این ابتکار، کاربرانی که پرداخت‌های خود را در بیت‌کوین در تمام مسیرها و میت‌بال مارینارا انجام می‌دهند، 10 درصد تخفیف دریافت می‌کنند. علاوه بر این، Hinze برای یک هفته 50 درصد تخفیف در تمام پرداخت ها ارائه کرده است.

بر اساس گزارش کوین‌تلگراگ، دانیل هینزه، مالک حق امتیاز مترو برلین، 120 تراکنش بیت‌کوین را در چند ماه گذشته مشاهده کرده است. می توان یادآوری کرد که بیت کوین برای اولین بار حدود 13 سال پیش توسط Subway در مسکو روسیه آزمایش شد. هینزه فاش کرد که می‌خواهد دارایی‌های دیجیتال تبدیل به یک وسیله مبادله شود.

در طول هفته، البته تقاضای بسیار زیادی وجود داشت. سه رستوران ما اغلب توسط افرادی که دوست داشتند با بیت کوین پرداخت کنند، بازدید می کردند.

طبق گزارش‌ها، Subway، بزرگ‌ترین حق رای در جهان از نظر تعداد فروشگاه‌ها، با شناسایی آن به عنوان یک گزینه پرداخت، از طرفداران بزرگ جهانی بیت کوین بهره می‌برد. در این مورد، رستوران های زنجیره ای فست فود از شبکه لایتنینگ بیت کوین استفاده می کنند. از نظر فنی، شبکه لایتنینگ لایه دومی است که به بلاک چین بیت کوین اضافه شده است تا تراکنش های خارج از زنجیره را فعال کند. از هم اکنون، آزمایشات پرداخت بیت کوین در سه شعبه Subway در شهر برلین پایتخت آلمان آغاز شده است. Subway برای اولین بار تقریبا 13 سال پیش در مسکو، روسیه، بیت کوین را آزمایش کرد.

شراکتی با یک شرکت بیت کوین مستقر در سوئیس، لیپا، امضا شد تا راه حل نقطه فروش با استفاده آسان را فراهم کند. گفته می‌شود که این مورد با هشتگ #usingBitcoin که رسانه‌های اجتماعی آلمانی زبان را کنترل می‌کند، بسیار مورد حمایت علاقه‌مندان قرار گرفته است.

فدر اضافه کرد که افزایش تصاعدی در جامعه بیت کوین در آلمان، سوئیس و سایر نقاط جهان وجود داشته است. اعتقاد بر این است که تجربه پرداخت از طریق شبکه لایتنینگ کاملاً متفاوت از زمانی است که فرنچایزهای مترو برای اولین بار پرداخت بیت کوین را در سال 2014 پذیرفتند، زمانی که مشتریان باید چندین دقیقه منتظر می ماندند تا پرداخت پردازش شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

به گفته باستین فدر، مدیر عامل لیپا، بیت کوین یک ارز است و ماموریت آنها این است که اطمینان حاصل کنند که استفاده از آن غیرقابل مقاومت می شود. لیپا دستگاه‌های تجاری را در خروجی‌های Subway نصب کرد که به مشتریان امکان می‌دهد کدهای QR را اسکن کنند تا پرداخت سریع با هزینه ارزان‌تر انجام شود. گزارش شده است که بازرگانان فقط 1 درصد هزینه برای خدمات پرداخت می کنند.

“پنج سال پیش، من شروع به کار با ارزهای دیجیتال کردم؛ و در دو سال گذشته، به شدت با موضوع بیت کوین سروکار داشتم. با در نظر گرفتن این موضوع، تصمیم گرفتم که [Bitcoin] هینز گفت که می تواند سیستم پولی بهتری باشد.