کارشناسان کریپتو پیش بینی CTO سابق Coinbase مبنی بر رسیدن بیت کوین به 1 میلیون دلار تا ژوئن را رد کردند.

بیت کوین از هفته گذشته پس از هجوم سرمایه گذاران به سمت دارایی دیجیتال پس از سقوط اخیر سه بانک متمرکز در ایالات متحده، ارزش خود را افزایش داد. مدیر عامل سابق Coinbase، بالاجی سرینیواس، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در 90 روز آینده به 1 میلیون دلار (تقریبا 8.25 کرور روپیه) افزایش خواهد یافت – که منجر به ژوئن 2023 می شود. کریپتوها در نظرات خود متحد شدند – علیه پیشگویی.

آدام کوکران، یک سرمایه‌دار خطرپذیر، از نظر آماری وضعیت را ارزیابی کرد و به همان آهنگ ناگپال رسید.

من فکر می کنم بعید است که بیت کوین تا ژوئن به پیش بینی عظیم 1 میلیون دلاری برسد. ناگپال، معمار ارشد بلاک چین بلاک چین هیبریدی مالی (HyFi) گفت: بسته شدن اخیر بانک ها نشان داده است که رمزارز می تواند یک پناهگاه امن برای بسیاری از افراد باشد – اما من فکر می کنم این پیش بینی امکان پذیر نیست.

بیت کوین در روز دوشنبه 20 مارس به بالاترین سطح 9 ماهه خود رسید. از ارزش 16570 دلاری (تقریباً 13.7 لک) در 2 ژانویه 2023، قیمت بیت کوین در حال حاضر به 27280 دلار (تقریباً 22.5 لک) می رسد.

من آن شرط را می پذیرم.
شما 1 بیت کوین می خرید.
من یک میلیون دلار USD ارسال خواهم کرد.
این شانس 40:1 است زیرا 1 بیت کوین 26 هزار دلار ارزش دارد.
مدت 90 روز است.
تنها چیزی که ما نیاز داریم یک متولی مورد توافق دوجانبه است که در صورت کاهش ارزش دلار دیجیتال همچنان برای حل این مشکل وجود دارد.
اگر کسی می داند چگونه این کار را انجام دهد… https://t.co/tcuBNd679T pic.twitter.com/6Aav9KeJpe

— بالاجی (@balajis) 17 مارس 2023

کوکرام، در یک موضوع توییتی، ادعا کرد که رشد بیت کوین از سال 2020 تا 2022 تنها 547 درصد بوده است در حالی که در سال 2017، افزایش قیمت های بسیار پایین تر، 1105 درصد افزایش داشته است. به گفته وی، تحت این شرایط، بیت کوین ممکن است مطابق انتظارات سرینیواسان نباشد.

منبع

از طریق فرار مردم از ارز جهانی، تورم شدید دلار و تحقیر آن، بیت کوین به ارزش یک میلیون دلار خواهد رسید.

— آدام کوکران (adamscochran.eth) (@adamscochran) 18 مارس 2023

5/25

اکنون کاتالیزور پیشنهادی کاملاً آشکار است – فروپاشی سیستم بانکی.

سرینیواسان که از بهبود قابل توجه بیت کوین در بازار هیجان زده بود، پیش بینی خود را در آخر هفته همراه با اتهاماتی به بانک های ایالات متحده برای سوء مدیریت وجوه در توییتر منتشر کرد.

این بار، بانک‌های مرکزی، بانک‌ها و نهادهای نظارتی بانک‌ها به همه دارندگان و سپرده‌گذاران دلار دروغ گفته‌اند. این وضعیت ذخیره کسری معمولی شما نیست. مشکل این است که در بانک‌ها به‌اندازه بازار به اندازه کافی برای پوشش برداشت‌ها وجود ندارد. آن‌ها این را در تمام سال گذشته می‌دانستند و آن را به زبان رمزگذاری شده خود به صورت داخلی در میان گذاشتند.”