کریپتو وام‌دهنده بلاک‌فای بیش از 87000 دارنده کارت تعلیق شده را از منحنی جذب می‌کند

کارت‌های اعتباری BlockFi به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود برای پذیرش کریپتو، به دارندگان آن اجازه می‌دهند در هر خریدی که با استفاده از این کارت انجام می‌شوند، ۱.۵ درصد بیت کوین کسب کنند.

پس از این تصمیم، تعدادی از کاربران کارت‌های BlockFi در توییتر از کار نکردن کارت‌هایشان شکایت کردند که Curve را وادار به پیشنهاد داد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

Curve، یک شرکت پرداخت، به دنبال خرید بیش از 87000 مشتری کارت اعتباری است که کارت های اعتباری آنها در نوامبر امسال به حالت تعلیق درآمده است، از وام دهنده رمزنگاری BlockFi. Deserve، یک شرکت بانکداری به عنوان خدمات (BaaS)، برای پردازش تماس ها و مذاکرات در مورد این معامله با طناب وارد شده است. Deserve همچنین مسئول سرویس برنامه کارت BlockFi است که در ژوئیه 2021 راه اندازی شد. پیشنهاد Curve برای خرید این جزئیات از BlockFi در زمانی ارائه می شود که صنعت کریپتو به دلیل سقوط چشمگیر صرافی رمزنگاری FTX دچار رکود شده است.

با این حال، این شرکت تصمیم گرفت برداشت‌ها را برای کاربرانی که به دلیل مصیبت‌های FTX در حال انجام است، متوقف کند. BlockFi و FTX US در ماه جولای اعلام کرده بودند که این شرکت‌ها با معامله‌ای موافقت کرده‌اند که در آن FTX US تسهیلات اعتباری BlockFi به ارزش میلیون‌ها را ارائه می‌دهد، که همچنین به FTX حق خرید BlockFi را می‌دهد.

طبق گزارش ها، بایننس ایالات متحده و کوین بیس نیز در تلاش بودند تا کارت اعتباری BlockFi را دریافت کنند.