کمیته جمهوریخواه به دلیل فیلتر کردن هرزنامه ایمیل از گوگل شکایت کرد، این شرکت می گوید فیلترها منعکس کننده اقدامات کاربران هستند

RNC این مطالعه را در آوریل مورد استفاده قرار داد تا از کمیسیون انتخابات فدرال بخواهد در مورد “سانسور” گوگل در مورد تلاش‌های جمع‌آوری کمک‌های مالی خود تحقیق کند، که ادعا می‌کرد کمکی غیرمجاز به نامزدهای دموکرات بوده و به عنوان “نمونه ویرانگر مالی سیلیکون ولی” عمل می‌کند. شرکت‌های فناوری به‌طور ناعادلانه‌ای در حال شکل‌دهی به میدان بازی سیاسی هستند تا به نفع نامزدهای چپ افراطی مورد علاقه خود باشند.»

جمهوری‌خواهانی که سعی کرده‌اند بدون طوطی‌ترین و بی‌اساس‌ترین ادعاها درباره دستگاه‌های رأی‌دهی فاسد و آرای دزدیده شده، درباره نتیجه انتخابات 2020 تردید ایجاد کنند، اغلب سعی کرده‌اند شرکت‌های فناوری بزرگی مانند توییتر و فیس‌بوک را که ادعا می‌کنند علیه «دونالد» رئیس‌جمهور سابق آمریکا مغرضانه هستند، سرزنش کنند. ترامپ. فهرست بلندبالایی از مقامات انتخابات ایالتی و محلی، دادگاه ها و اعضای دولت ترامپ گفته اند که هیچ مدرکی دال بر تقلب دسته جمعی ادعایی ترامپ وجود ندارد.

این شکایت بر این موضوع تمرکز دارد که چگونه جی میل گوگل، بزرگترین سرویس ایمیل جهان با حدود 1.5 میلیارد کاربر، درخواست ها و سایر مطالب را برای جلوگیری از غرق شدن کاربران توسط نامه های ناخواسته بررسی می کند. برای فیلتر کردن مطالبی که دارندگان حساب ممکن است در صندوق ورودی خود نخواهند، Google و سایر ارائه دهندگان ایمیل بزرگ برنامه‌هایی ایجاد می‌کنند که ارتباطاتی را که احتمالاً ناخوشایند تلقی می‌شوند پرچم‌گذاری می‌کنند و آنها را به پوشه‌های هرزنامه منتقل می‌کنند که معمولاً به ندرت توسط گیرندگان مورد مطالعه قرار می‌گیرند.

تا عصر جمعه، RNC برای شرکت در برنامه آزمایشی ثبت نام نکرده بود.

کمیته ملی جمهوری خواهان شکایتی را علیه غول فناوری گوگل تنظیم کرده است و ادعا می کند که این شرکت درخواست های ایمیلی خود را قبل از انتخابات میان دوره ای نوامبر سرکوب کرده است – ادعایی که گوگل آن را رد می کند.

این دادخواست می‌گوید که گوگل «میلیون‌ها ایمیل RNC را به‌طور انبوه به پوشه‌های اسپم اهداکنندگان و حامیان بالقوه در طول نقاط مهم در جمع‌آوری کمک‌های مالی انتخاباتی و ایجاد جامعه ارسال کرده است» – به ویژه در پایان هر ماه، زمانی که گروه‌های سیاسی تمایل دارند پیام‌های بیشتری ارسال کنند. مهم نیست که ایمیل مربوط به اهدا، رای دادن یا اطلاع رسانی به جامعه باشد. و مهم نیست که ایمیل ها برای افرادی که آنها را درخواست کرده اند ارسال شود.

این شکایت که عصر جمعه در دادگاه ناحیه شرقی کالیفرنیا تنظیم شد، جی‌میل را متهم می‌کند که با ارسال ناعادلانه ایمیل‌های گروه به پوشه‌های هرزنامه کاربران، «تبعیض» علیه RNC ایجاد کرده است، که بر جمع‌آوری کمک مالی و تلاش‌های رای‌گیری تأثیر می‌گذارد. در حالت های نوسان محوری

گوگل در بیانیه ای این اتهامات را رد کرد. همانطور که بارها گفته‌ایم، ایمیل‌ها را بر اساس وابستگی سیاسی فیلتر نمی‌کنیم. José Castañeda سخنگوی جیمیل گفت که فیلترهای هرزنامه جیمیل منعکس کننده اقدامات کاربران است و افزود که این شرکت آموزش و دستورالعمل هایی را برای کمپین ها ارائه می دهد و برای “به حداکثر رساندن قابلیت تحویل ایمیل در حالی که هرزنامه های ناخواسته را به حداقل می رساند.”

از آن زمان، کمیسیون یک برنامه آزمایشی را تصویب کرده است که راهی برای کمیته‌های سیاسی ایجاد می‌کند تا فیلترهای هرزنامه را دور بزنند تا ایمیل‌های جمع‌آوری کمک مالی آنها به صندوق ورودی اصلی گیرندگان راه پیدا کند. جیمیل در “برنامه فرستنده تایید شده” شرکت می کند، که به فرستندگان اجازه می دهد فیلترهای اسپم سنتی را دور بزنند، اما همچنین به کاربران امکان لغو اشتراک از فرستنده را می دهد. اگر دکمه لغو اشتراک زده شود، فرستنده باید آدرس جیمیل را از خود حذف کند. لیست های توزیع

این مطالعه نشان داد که رقبای جیمیل یاهو و مایکروسافت اوت لوک بیشتر از جیمیل طرفدار پیشنهادات محافظه کارانه هستند.

گوگل ادعا می‌کند که الگوریتم‌هایش خنثی هستند، اما مطالعه‌ای که در ماه مارس توسط دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی منتشر شد، نشان داد که Gmail به احتمال زیاد پیام‌های ناشی از دلایل محافظه‌کارانه را مسدود می‌کند. این مطالعه بر اساس ایمیل‌های ارسال شده در طول مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال 2020، تخمین زده است که جی‌میل تقریباً 10 درصد از ایمیل‌های نامزدهای «چپ» را در پوشه‌های هرزنامه قرار می‌دهد، در حالی که 77 درصد از نامزدهای «راست» را به عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

رونا مک دانیل، رئیس RNC در بیانیه‌ای به آسوشیتدپرس گفت: «دیگر بس است – ما از گوگل به دلیل تعصب آشکارش علیه جمهوری‌خواهان شکایت می‌کنیم.» برای ده ماه متوالی، گوگل GOTV و GOTV جمهوری‌خواهان را برای پایان ماه ارسال کرده است. جمع آوری کمک مالی برای ارسال هرزنامه بدون توضیح. ما متعهد هستیم که به این الگوی واضح سوگیری پایان دهیم.”