کنسرسیوم رمزنگاری بایننس فعال می شود و قصد دارد بر کاستی های احتمالی نظارت کند

در ژانویه امسال، صرافی همچنین یک ذخیره‌سازی دارایی‌های رمزنگاری سرد به نام «Binance Mirror» راه‌اندازی کرد تا به سرمایه‌گذاران نهادی پاسخ دهد.

سری گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 سامسونگ در اوایل این هفته عرضه شد و گوشی‌های رده بالای این شرکت کره‌ای در هر سه مدل شاهد چند ارتقاء بودند. در مورد افزایش قیمت ها چطور؟ ما در مورد این و موارد بیشتر در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

فوربس با استناد به گزارش Chainalysis گفته بود که در سال گذشته بیش از 3 میلیارد دلار (تقریباً 31080 کرور) در 125 هک به سرقت رفته است.

علاوه بر این، صنعت کریپتو بارها مورد حمله هکرها و کلاهبرداران قرار گرفته است که باعث ترس سرمایه گذاران شده است.

پس از اینکه صرافی کریپتو FTX در سال گذشته تسلیم بحران نقدینگی شد، صنعت کریپتو جهانی را تکان داد.

در پس زمینه این هک ها، تعداد زیادی از سرمایه گذاران و دارندگان کریپتو دارایی های خود را به انبارهای آفلاین منتقل کردند.

پروژه های فردی مرتبط با رمزارزها، صرافی ها و همچنین شرکت های تجزیه و تحلیل بلاک چین بخشی از این گروه هستند که به عنوان یک نهاد “خود تنظیم کننده” در بخش دارایی های دیجیتال عمل خواهند کرد.

بایننس گروهی از بازیگران و کارشناسان صنعت کریپتو را جمع آوری کرده است تا مطمئن شود که خطرات احتمالی که معمولاً دیگران را از آزمایش دارایی ها می ترساند، می تواند به موقع نظارت و مقابله شود. با این ابتکار، Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس، قصد دارد افسانه ها و مسائل مربوط به صنعت کریپتو را از بین ببرد. صرافی کریپتو این کنسرسیوم را اداره نمی کند، بلکه ترجیح می دهد به همه اعضا سهام بدهد و عملیات را غیرمتمرکز نگه دارد.

یک گزارش CryptoPotato به نقل از یک فرد آشنا به این موضوع می‌گوید: «ایجاد این گروه همچنین برای اطمینان از وجود مکانیزمی برای رفع کاستی‌ها و رفتار بد در صنعت و کمک به جلوگیری از مسایل سرایت بزرگ‌تر است.

پس از این حادثه، بایننس گفته بود که یک میلیارد دلار (تقریبا 8200 کرور روپیه) برای ایجاد یک طرح بازیابی صنعت (IRI) که به شرکت‌های نیازمند در بخش دارایی‌های دیجیتال کمک می‌کند، متعهد می‌شود.

اعضای این گروه بحث‌های آزاد خواهند داشت و راه‌حل‌هایی برای ایمن‌تر کردن صنعت و دسترسی بیشتر برای سرمایه‌گذاران بالقوه پیدا خواهند کرد.