گزارش: دانزو بودجه 75 میلیون دلاری را تضمین می کند و 30 درصد از کارکنان خود را به عنوان بخشی از بازسازی کسب و کار اخراج می کند

اکونومیک تایمز روز پنجشنبه گزارش داد که پلتفرم تحویل آنلاین هند، Dunzo، بودجه 75 میلیون دلاری (تقریباً 614 کرور روپیه) را از طریق اسکناس‌های قابل تبدیل تضمین کرده است و حدود 30 درصد از کارکنان خود را به دلیل برنامه‌ریزی برای اصلاح مدل کسب‌وکار خود اخراج می‌کند.

ET به نقل از افراد آگاه گزارش داد که شرکت تحویل به مذاکره با سایر سرمایه گذاران مانند اداره سرمایه گذاری ابوظبی (ADIA) ادامه می دهد، اما این سرمایه ممکن است تنها پس از تثبیت کسب و کار و برآورده شدن معیارهای خاص به دست آید.

روزنامه گزارش داد که حامیان کلیدی Reliance Retail و Alphabet Inc حدود 50 میلیون دلار (تقریبا 409 کرور روپیه) به این بودجه اضافه کرده اند و سایر سرمایه گذاران موجود مابقی را اختصاص داده اند.

بر اساس مدل کسب و کار جدید، این شرکت حدود 50 درصد از فروشگاه های تاریک خود را کاهش می دهد و تنها فروشگاه هایی را اداره می کند که می توانند سودآور باشند یا به آن آستانه نزدیک می شوند، و افزود که با سوپرمارکت ها و سایر تجار شریک خواهد شد.

© تامسون رویترز 2023


شرکت‌های گوشی‌های هوشمند بسیاری از دستگاه‌های قانع‌کننده را در سه ماهه اول سال 2023 روانه بازار کرده‌اند. برخی از بهترین تلفن‌های عرضه شده در سال 2023 که امروز می‌توانید بخرید کدامند؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

این روزنامه به نقل از چند نفر از افراد آگاه گزارش داد که اخراج‌ها، که بیش از 300 کارگر را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بخشی از برنامه‌ای است که توسط بنیانگذار و مدیر اجرایی کبیر بیسواس در تالار شهر در روز چهارشنبه اعلام شد.

بیسواس به کارمندان شهرداری گفت که شرکت باید این تماس را بپذیرد تا اطمینان حاصل شود که می تواند در 18 ماه آینده به سودآوری ضربه بزند.

Dunzo، Google و Reliance Retail بلافاصله به درخواست رویترز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که تقاضای فزاینده برای ارسال سریع کالاهای خانگی باعث شده تا بازیکنان نبرد خود را تشدید کنند تا اطمینان حاصل شود که کاربران می‌توانند سفارشات خود را در 15 دقیقه یا کمتر دریافت کنند.