گزارش شده است که گوگل به برخی از کاربران اجازه می دهد صفحات را مستقیماً از نتایج جستجوی موبایل نشانک گذاری کنند

این گزارش همچنین می‌گوید که این ویژگی هنوز شاهد عرضه گسترده‌تر نیست و تنها برای حساب‌های خاصی ظاهر می‌شود که در حال آزمایش است. بنابراین، مدتی طول می کشد تا همه این ویژگی جدید را ببینند و بتوانند از دکمه نشانک استفاده کنند.


برای مدت طولانی، کاربران دستگاه‌های اندرویدی می‌توانند پس از باز کردن یک نتیجه جستجو یا یک پیوند در صفحه، با ضربه زدن روی دکمه «افزودن به مجموعه» واقع در گوشه سمت راست بالای صفحه، نتایج جستجو یا صفحات وبی را که با آن‌ها برخورد کرده‌اند نشانه‌گذاری کنند. برنامه جستجوی Google یا برگه Discover. در iOS، همین عملکرد در دسترس است، اما فقط در برنامه جستجوی Google.

طبق گزارش‌ها، اکنون گوگل امکان نشانک کردن یک وب‌سایت را مستقیماً از صفحه نتایج جستجو، چه در برنامه جستجوی Google و چه حتی در مرورگر تلفن همراه، ممکن می‌سازد. 9to5Google گزارش داد که این دکمه اکنون درست در کنار دکمه سرریز سه نقطه ای که در کنار هر نتیجه جستجو ظاهر می شود ظاهر می شود. گفته می شود که با ضربه زدن روی نماد نشانک منوی معمولی را نشان می دهد که مجموعه های کاربر را نشان می دهد و به آنها اجازه می دهد نتیجه را در بخش علاقه مندی های خود ذخیره کنند، یک لیست جدید ایجاد کنند یا به لیست های موجود اضافه کنند. حتی نیاز به باز کردن صفحه یا نتیجه جستجو را کاهش می دهد.

پس از اینکه کاربر ذخیره چیزها را در مجموعه ها تمام کرد، طبق گزارش ها همچنان باید برنامه Google را در iOS یا Android باز کند تا به نشانک های ذخیره شده خود بازگردد. آنها همچنین می توانند همان را در مرورگر دسکتاپ مشاهده کنند، مشروط بر اینکه طبق گزارش وارد حساب Google خود شده باشند.

برای آخرین اخبار و بررسی‌های فنی، Gadgets 360 را دنبال کنید توییتر، فیس بوک و اخبار گوگل. برای آخرین ویدیوها در مورد ابزارها و فناوری، در کانال YouTube ما مشترک شوید.

Xiaomi 12T Pro دوباره دوربین 200 مگاپیکسلی دریافت می کند، تصویر Redmi Pad به بیرون درز می کند

ردمی 11 پرایم در تاریخ 6 سپتامبر در هند معرفی می شود و مشخصات کلیدی آن فاش می شود

منبع

برگه مجموعه‌های برنامه جستجوی Google در سال 2020 بازنگری شد که با افزودن بخش‌هایی مانند چرخ فلک دسترسی سریع و صفحات پربازدید، برگه برنامه را بسیار مفیدتر از قبل کرد. اکنون به نظر می‌رسد که تب نشانک‌ها با به‌روزرسانی جدید اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، که طبق گزارش‌ها به کاربران اجازه می‌دهد بوک مارک‌ها را مستقیماً از مرورگر تلفن همراه به برگه مجموعه‌های خود اضافه کنند. طبق گزارش 9to5Mac، این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش است.