گزارش

Clear Calling که از پردازنده Tensor پشتیبانی می‌کند برای مدل‌های قدیمی‌تر پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو عرضه خواهد شد. این ویژگی نویز پس زمینه را هنگام تماس صوتی کاهش می دهد. همچنین در کنار تماس واضح، عبارت سریع جدیدی وجود دارد که به کاربران اجازه می‌دهد با گفتن کلمه «سکوت»، تماس ورودی را قطع کنند. Guided Frame که با گوشی‌های هوشمند Pixel 7 و Pixel 7 Pro نیز معرفی شد، برای دستگاه‌های قدیمی‌تر مجهز به Tensor عرضه می‌شود. این یک ویژگی مرتبط با دسترسی است که به افرادی که بینایی ضعیفی دارند اجازه می‌دهد با دادن فرمان‌های صوتی به آنها کمک می‌کند تلفن را در زمان واقعی قرار دهند، سلفی بگیرند.

با معرفی گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، برخی از ویژگی های جدید وجود دارد که منحصر به گوشی های هوشمند جدیدی هستند که از پردازنده جدید Tensor G2 این شرکت پشتیبانی می کنند. مدت کوتاهی پس از عرضه جانشین‌های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو، گزارش جدیدی ادعا کرده است که کاهش ویژگی‌های بعدی گوگل برخی از این ویژگی‌ها را به گوشی‌های قدیمی‌تر پیکسل خواهد آورد. این شرکت به طور مرتب ویژگی‌های جدیدی را برای گوشی‌های هوشمند با برند پیکسل خود منتشر می‌کند که ویژگی‌های جدیدی را اضافه یا فعال می‌کند یا عملکرد موجود را بهبود می‌بخشد.

طبق گفته PhoneArena، کاهش ویژگی بعدی گوگل برای دسامبر سال جاری در نظر گرفته شده است و برخی از ویژگی‌هایی را که در مدل‌های Pixel 7 و Pixel 7 Pro شاهد بودیم به همراه خواهد داشت. یکی از جزئیاتی که باید به آن توجه داشت این است که ویژگی‌های بزرگ‌تر فقط به گوشی‌های هوشمند مجهز به تنسور می‌آیند که شامل Pixel 6a (به طور رسمی در هند عرضه شده)، Pixel 6 و Pixel 6 Pro است. با این حال، چند دستگاه دیگر نیز وجود دارند که روی دستگاه‌های غیرتنسور پیکسل نیز عرضه خواهند شد.

با توجه به ویژگی‌هایی که به پردازنده‌های Tensor متکی نیستند، ویجت «در یک نگاه» در صفحه اصلی موجود است که اکنون اطلاعات اضافی را به همراه اطلاعات از قبل موجود که معمولاً از طریق ویجت ارسال می‌شوند نشان می‌دهد. رونویسی پیام صوتی برای تلفن‌های هوشمند قدیمی‌تر غیر تنسور از جمله Pixel 4a نیز ارائه می‌شود.

برای یادآوری، گوگل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو از هفته آینده در هند به فروش خواهند رسید. این گوشی‌ها به ترتیب با قیمت‌های 59999 و 84999 روپیه عرضه شده‌اند و تنها در مدل‌های تک رم و حافظه داخلی در هند عرضه خواهند شد. هر دو گوشی هوشمند از پردازنده جدید Tensor G2 گوگل بهره می برند و نسبت به مدل های قبلی پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو که توسط گوگل در هند عرضه نشده بودند، پیشرفت های ظریفی دارند. فروش گوشی‌های هوشمند جدید در Flipkart در 13 اکتبر آغاز خواهد شد و پیش‌رزروها از قبل باز شده است.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Real Tone که به گفته گوگل دقیقاً رنگ‌های پوست متنوع را نشان می‌دهد در حال حاضر در Pixel 6a موجود است، اما پیشرفت‌هایی که برای Pixel 7 و Pixel 7 Pro ایجاد شده‌اند به زودی در پیکسل‌های قدیمی‌تر دارای Tensor نیز در دسترس خواهند بود. طبق این گزارش، صدای فضایی که از طریق به‌روزرسانی Pixel Buds Pro ارائه می‌شود، در مدل‌های Pixel 6 و 6 Pro نیز در دسترس خواهد بود.