گزارش

خط تولید پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو آینده گوگل در گذشته چندین بار سوژه فاش شده است. این فاش ها حاوی جزئیاتی در مورد طراحی گوشی ها و حتی مشخصات سخت افزاری آن ها بود. بنابراین، اکنون می دانیم که این جانشینان جدید پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، نه تنها دارای سخت افزار بهبود یافته، بلکه طراحی های اصلاح شده نیز خواهند بود. انتظار می‌رود گوشی‌های هوشمند پریمیوم گوگل اواخر سال جاری معرفی شوند، اما نشت جدیدی وجود دارد که نه تنها تصاویر پس‌زمینه جدیدی که با آن‌ها عرضه خواهند شد، بلکه گزینه‌های رنگی یا رنگ‌بندی مربوطه را نیز نشان می‌دهد.

طبق آخرین گزارش، پیکسل 8 ممکن است دارای صفحه نمایش 6.17 اینچی با وضوح 2400 در 1080 پیکسل باشد، در حالی که انتظار می رود پیکسل 8 پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی با وضوح 2992 در 1344 پیکسل باشد. هر دو دستگاه دارای حداکثر نرخ تازه سازی صفحه نمایش 120 هرتز خواهند بود. هر دو دستگاه از Tensor G3 SoC گوگل پشتیبانی خواهند کرد.

Android Authority دریافته است که پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو هر کدام در چهار گزینه رنگی جدید وارد بازار خواهند شد. به نظر می رسد این گزینه های رنگی جدید برای هر تلفن دارای دو رنگ مشترک هستند. گفته می‌شود که Google Pixel 8 در رنگ‌های جدید Haze، Jade، Licorice و Peony نمایش داده می‌شود، در حالی که Pixel 8 Pro گفته می‌شود که علاوه بر موارد رایج Jade و Licorice، روکش‌های Porcelain و Sky خود را نیز دارد. ما هنوز نگاهی اجمالی به این گزینه های رنگی نداشته ایم، اما می دانیم که گوگل هیچ رنگی را از مدل های گذشته خود بازیافت نخواهد کرد.

همراه با گزینه های رنگی، منبع تصاویر پس زمینه داخلی (که به عنوان تم نیز عمل می کنند) را در این دستگاه های پیکسل آینده نشان داده است. کاغذدیواری ها به ما یک ایده عادلانه در مورد اینکه گزینه های رنگی یا پوشش های بالا ممکن است در نهایت به نظر برسند به ما می دهند. هر یک از آنها دارای کریستال یا ماده ای هستند که در آنها نشان داده شده است، که نام گزینه های رنگی است، به جز “Sky” که به نظر می رسد از توپاز آبی مشتق شده است.

گزارش قبلی در مورد مشخصات دوربین اشاره کرد که پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو یک دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مشترک با سنسور GN2 سامسونگ خواهند داشت. انتظار می‌رود پیکسل 8 پرو دارای یک دوربین 64 مگاپیکسلی فوق عریض و یک دوربین تله فوتو 48 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 5 برابری معمول باشد. گفته می شود پیکسل 8 دارای یک دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض با نسبت زوم 0.55 برابر است. انتظار می رود هر دو گوشی دارای دوربین سلفی 11 مگاپیکسلی باشند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع