گوگل از عموم مردم دعوت می کند تا درایو بارد، چالش گر ChatGPT خود را آزمایش کنند

او افزود: «مایکروسافت با استفاده از هوش مصنوعی در آفیس، راه اندازی مشابهی دارد.

Hsiao و Collins خاطرنشان کردند که در حال حاضر، Bard از یک نسخه سبک وزن و بهینه شده از مدل زبان بزرگ تحقیقاتی گوگل LaMDA پشتیبانی می کند، اما این پیشنهاد به مرور زمان با مدل های جدیدتر و توانمندتر به روز می شود.

وینا خاطرنشان کرد که در این مرحله، آسیب ناشی از این تصور که گوگل از مایکروسافت عقب است، تمام شده است، بنابراین گوگل عاقلانه خواهد بود که از منابع خود برای تبدیل Bard به بهترین ابزار در بازار استفاده کند و دیگر نگران اولین بودن نباشد.

ChatGPT در مقابل LaMDA

او به TechNewsWorld گفت: “آنها احساس می کنند اگر Bard به طور گسترده در دسترس باشد و از ریل خارج شود، چیزهای بیشتری برای از دست دادن به عنوان یک نام تجاری دارند.”

آنها توضیح دادند که از بارد می توان برای افزایش بهره وری، تسریع تولید ایده ها و برانگیختن کنجکاوی استفاده کرد.

آنها خاطرنشان کردند: «ما تاکنون با آزمایش بارد چیزهای زیادی یاد گرفته‌ایم، و قدم مهم بعدی در بهبود آن، دریافت بازخورد از افراد بیشتر است.»

«ChatGPT واقعاً به اعصاب گوگل ضربه زد. او به TechNewsWorld گفت: این یک تهدید وجودی برای جستجوی گوگل است.

سرعت محتاطانه

Vena توضیح داد که LaMDA به طور خاص برای مکالمات زبان طبیعی طراحی شده است و هدف آن این است که نسبت به مدل‌های زبان قبلی بیشتر از متن آگاه باشد. این برنامه در طیف متنوعی از موضوعات آموزش داده شد و به طور بالقوه می‌توان از آن در برنامه‌های مکالمه‌ای مختلف، مانند ربات‌های گفتگو، دستیارهای صوتی و ابزارهای خدمات مشتری استفاده کرد.

این زوج افزودند: «کار ما در Bard بر اساس اصول هوش مصنوعی ما هدایت می‌شود و ما همچنان بر کیفیت و ایمنی تمرکز می‌کنیم. ما از بازخورد و ارزیابی انسانی برای بهبود سیستم‌های خود استفاده می‌کنیم، و همچنین حفاظ‌هایی مانند محدود کردن تعداد تبادلات در یک گفتگو ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم تعاملات مفید و موضوعی را حفظ کنیم.»

تعقیب ردموند

گوگل سه شنبه رقیب ChatGPT خود Bard را در ایالات متحده و بریتانیا به روی عموم باز کرد، اگرچه دسترسی به لیست انتظار نیاز دارد.

ویل دافیلد، تحلیلگر سیاسی در این باره می گوید: «بارد به اندازه GPT-4 که ​​OpenAI اخیراً منتشر کرد، به نظر نمی رسد، اما از آنجایی که به اینترنت متصل است، تفاوتی در آنچه می تواند برای پاسخ به سؤالات به آن تکیه کند، ایجاد می کند. موسسه کاتو، یک اندیشکده واشنگتن دی سی.

مدیران گوگل اذعان کردند که در حالی که مدل های زبان بزرگ یک فناوری هیجان انگیز هستند، اما بدون ایراد نیستند. آنها ادامه دادند، از آنجایی که آنها از طیف گسترده ای از اطلاعاتی که منعکس کننده تعصبات و کلیشه های دنیای واقعی هستند، یاد می گیرند، گاهی اوقات در خروجی های آنها ظاهر می شود. و می توانند اطلاعات نادرست، گمراه کننده یا نادرست را در حالی که با اطمینان ارائه می کنند ارائه کنند.

او به TechNewsWorld گفت: «من فکر می‌کنم گوگل تحت فشار شدید بازار است تا بارد را در اسرع وقت وارد بازار اصلی کند، زیرا تا حدودی این تصور وجود دارد که آنها توسط استقبال بازار ChatGPT غافلگیر شده‌اند.


او ادامه داد: «برای گوگل، به نظر می‌رسد این بیشتر یک افزونه جدید است که با گذشت زمان بهبود می‌یابد. آنها آن را به عنوان یک جایگزین جستجو کم اهمیت جلوه می دهند. این تا حدی برای شرطی کردن انتظارات کاربران و شکل دادن به برداشت های گسترده تر از بازار است.”منبع

راس روبین، تحلیلگر اصلی در Reticle Research، یک شرکت مشاوره فناوری مصرف‌کننده، اظهار داشت: گوگل سال‌ها در مورد هوش مصنوعی و کار یادگیری ماشینی خود صحبت کرده است، اما تا به حال، تنها به روش‌های بسیار محدودی به دست مصرف‌کننده رسیده است. شهر نیویورک.

راب اندرل، رئیس و تحلیلگر اصلی گروه Enderle گفت: «گوگل اکنون در وحشت است که مایکروسافت آنها را در بازار شکست داده است، و آنها کاربران را از بین می برند، که آنها را در یک طرز فکر آماده یا نه اینجا قرار می دهد. یک شرکت خدمات مشاوره در Bend، Ore.

استرلینگ اظهار داشت که لیست انتظار هدف دیگری نیز دارد. او گفت: “آنها سعی می کنند با محدود کردن دسترسی، کنترل کنند که چه کسی دسترسی دارد و چگونه گفتگو در اطراف بارد اتفاق می افتد.” “اما انصافاً، اغلب این روشی است که محصولات فناوری عرضه می شوند.”


Bard همچنین از ChatGPT با تولید پیش نویس های متعدد از پاسخ های خود به یک پرس و جو خارج می شود. Vena گفت: «این به کاربران انعطاف‌پذیری بیشتری برای بررسی نتایج جستجوی چندگانه ارائه می‌کند، و از نظر من این چیز خوبی است.