40 بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران خانم و آقا و اساتید برجسته زبان آنلاین و در منزل سایت تدریس خصوصی ایران مدرس

این استاد جوان و با انگیزه با بهره گیری از روش های آنلاین و تله کلاس در بین ۱۰ استاد زبان انگلیسی و مدرسان محبوب این رشته جای گرفته است. امیر مهدی نحوی استاد زبان انگلیسی که تخصص اصلی وی مهندسی معماری می باشد به دلیل اقامت در کشور کانادا به مدت ۵ سال توانسته است تجارب ارزنده ای را در این زمینه کسب نماید. حاصل فعالیت های این استاد زبان انگلیسی در حوزه آموزش برگزاری دوره های مکالمات برای کسانی که قصد مهاجرت به خصوص برای کشور کانادا را دارند. علی کیان پور استاد زبان انگلیسی و مسلط بر ۱۰ زبان زنده دنیا می باشد. وی از فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف بوده که از زمره نخبگان این رشته نیز به شمار می رود. شرکت کنندگان در دوره های این استاد زبان انگلیسی که به منظور شرکت در آزمون تافل و آیلتس این دوره ها را پشت سر نهاده اند کیفیت آموزشی این دوره ها را در نوع خود بی نظیر و موثر نامیده اند.

  • کتاب چگونه بهتر بنویسیم، نکات بسیار کاربردی مهارت نوشتاری انگلیسی را به صورت کامل در اختیار شما قرار میدهد.
  • شهاب اناری در تدریس بیانی بسیار شیوا دارد که باعث می‌شود دانش‌آموزان با سطح ضعیف نیز به‌خوبی درس را آموزش ببینند و بتوانند از مطالب به‌خوبی استفاده کنند.
  • در ابتدا تیم داوری استادبانک نمونه تدریس تمامی اساتید را بررسی میکند.
  • هر کلاس زبان انگلیسی در تهران نیز بسته به سابقه و شهرت خود در بین زبان آموزان هزینه ی متفاوتی دارد و طبعاً بهترین آموزشگاه زبان در تهران هزینه ی بیشتری به نسبت آموزشگاه های کوچکتر مطالبه می کند.
  • 4- یک استاد زبان خوب باید بتواند از شیوه های سرگرم کننده برای آموزش زبان استفاده کند.
استاد محمد غفاری به عنوان معلم زبان انگلیسی در تهران در حال فعالیت است، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستند و از سال 1386 سابقه تدریس زبان انگلیسی را در کارنامه خود دارند. هم چنین ایشان مبتکر روشی آموزشی CLT در فرم جدید هستند، CLT همان روشی است که در آن تمرکز اصلی کلاس بر پایه تقویت مکالمه و مهارت شنیداری است. برای تبدیل شدن به بهترین استاد زبان انگلیسی کنکور، خود معلم در ابتدا باید به درس خود علاقه‌مند باشد و بتواند روزبه‌روز علم و دانش خود را در این درس افزایش دهد. همچنین در حیطه کنکور باتوجه‌ به تغییر نظام آموزشی و کتاب‌های درسی نیاز است تا دبیران نسبت به کتاب‌ها و مطالب جدید آگاهی کافی را داشته باشند تا بتوانند مطالب را به‌درستی ارائه دهند. اگر فکر میکنید معلم های زبان در آموزشگاه های زبان میتوانند بهترین راهنمای شما در کنکور نیز باشند اشتباه میکنید.

به لحاظ تدریس باید گفت سطح تسلط استاد بر مطالب بسیار خوب است و نظم خوبی در ارائه مطالب دیده می‌شود. باتوجه‌به اینکه روزبه شهلایی مقدم مؤلف کتاب‌های مبتکران می‌باشد تدریس او نیز از همان کتاب‌ها انجام می‌شود و مطالب ارائه شده در کلاس از سطح خوبی برخوردار هستند. زبان انگلیسی در کنکور یکی از دروس مهم در تمامی مقاطع به شمار می‌آید. افرادی که بتوانند درصد بالایی در این درس کسب کنند قطعاً به طور قابل‌توجهی شاهد بالارفتن ترازشان خواهند بود. این درس در کنکور شامل ۲۵ سؤال می‌باشد که مدت‌زمان پاسخگویی به آن ۲۰ دقیقه می‌باشد. باتوجه‌ به اهمیت این درس در کنکور بسیاری از افراد برای تقویت سطح زبان انگلیسی خود تصمیم می‌گیرند تا در سال کنکور در کلاس‌های زبان کنکور شرکت کنند.

اساتید تدریس خصوصی زبان انگلیسی استادبانک، با دو شیوه‌ی آنلاین و حضوری کلاس‌هایشان را برگزار می کنند. برای کسب برای تقویت زبان انگلیسی خود و همچنین این آمادگی برای شرکت در آزمون های تافل و آیلتس کافی است که در کلاس های آموزشی یکی از بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید تا تاثیر فوق العاده آن را ببینید. استاد هاشمی نسب یکی از اساتید به نام در زمینه آموزش زبان انگلیسی است که سابقه آموزشی درخشانی آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز دارد.

خدمت دیگر در تهران فعال است.

ما برای شما چندین مورد از ویژگی های بهترین اساتید زبان انگلیسی را بیان می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. یک استاد زبان باید صبر و شکیبایی بالایی داشته باشد و درک نماید که همه ی افراد مانند یکدیگر نیستند. قطعا در کلاس فردی هست که زودتر و بهتر از دیگران یاد می گیرد و فردی هم وجود دارد که دیرتر از همه متوجه می شود.

دارای سابقه برپایی کمپین های موفق غیر حضوری برای زبان آموزانی که به دلایلی نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند. آموزش هایی که توسط مهلا سلطانی به کودکان ارائه می شود، همراه با بازی و سرگرمی است تا کودکان از آموزش ها خسته نشوند و هم چنین آموزش زبان انگلیسی مهلا سلطانی به نوجوانان به گونه ای است که آن ها را برای کنکور هم آماده می کند. مرتضی زینعلی مؤلف کتاب‌هایی چون کتاب چهل قدم گاج ، کتاب آزمون پلاس گاج و کتاب دور دنیا در نیم ساعت گاج می‌باشد. استاد زبان مناسب خود را از میان اساتید تاییدشده اُتیچر انتخاب کنید و زبان را آنلاین یاد بگیرید. معلمی، دنیایی از معرفت، شکیبایی، تخصص، تجربه، احساسات و بازیگری است؛ زبان آموزان ایشان برای توصیفشان از صفاتی مثل پرانرژی، مسلط، باسواد، مهربان، خوش اخلاق، خوره، الگو، حامی و مشوق استفاده می کنند. از جمله مزایای سایت آموزش آنلاین تیکا می توان به رنج قیمتی متفاوت اساتید مختلف اشاره کرد تا زبان آموز بتواند با هر بودجه ای استاد زبان مورد نظر خود را پیدا کند.

ارائه شده توسط : استاد مهدی گلشنی

استاد حمید ملازاده از جمله اساتید برجسته زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد. تبحر این استاد زبان انگلیسی در برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس در شهر اهواز می باشد که با سایر مراکز آموزشی و اساتید معتبر در این زمینه رقابت تنگاتنگی دارد. وی همچنین به آموزش ۱۰ زبان دیگر در آموزشگاه رسمی خویش پرداخته و توانسته است علاقه مندان زیادی را به منظور یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی جذب کند. هرکس که در دو دهه اخیر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی، و به ویژه آمادگی آزمون آیلتس بوده باشد، قطعا اسم این دو استاد برتر زبان انگلیسی و آیلتس را از خیلی ها شنیده است. کارنامه درخشان فعالیت و رزومه این دو استاد به قدری پربار است که زبان از توصیف قاصر است.

کلیپ های آموزشی انتشار یافته از این استاد زبان انگلیسی در اغلب شبکه های اجتماعی با استقبال فراوانی از جانب مبتدیان و سایر علاقه مندان زبان انگلیسی مواجه شده است. دکتر جاویداستاد زبان انگلیسیدر کشور می باشد که سلطان حافظه ایران نیز لقب گرفته است. بدون شک تکنیک های ایشان در زمینه یادگیری واژگان زبان انگلیسی برای علاقه مندان این زبان می تواند بسیار موثر واقع شود. چراکه این استاد ارزشمند و با سابقه نقاط قوت و ضعف زبان آموزان را شناسایی کرده و با تمرکز بر آنها، برنامه ریزی مناسبی برای زبان آموز تنظیم می کند.

بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران

یک استاد خوب باید منعطف باشد و خود را با سن و سطح دانش آموزان خود تطبیق دهد. دکتر گودرزی اگر بهترین نباشد، یکی از بهترین ها در تمام ایران است. تدریس تخصصی آیلتس، مکالمه پیشرفته و زبان انگلیسی کنکور و موارد مشابه توسط یک دکترای آموزش زبان انگلیسی از امریکا با 24 سال سابقه تدریس در سطوح مختلف دانشگاهی و آموزشگاهی یکی از بهترین ایده ها برای کسب نمره عالی آیلتس یا هر آزمون زبانی می باشد. در کلاس زبان انگلیسی نمی توان از همان حالت خشک و سنتی روش تدریس که اکثرا در مدارس و دانشگاه ها مشاهده می شود استفاده کرد زیرا اگر این روش تدریس کارساز بود ما در مدرسه و دانشگاه زبان انگلیسی را به خوبی فرا می گرفتیم. در نتیجه استفاده از متدهای روز دنیا در تدریس یکی از ویژگی های بهترین مدرس زبان انگلیسی است.

یعنی وقتی شما یک کتاب داستان انگلیسی میخوانید، با افزایش دایره لغات انگلیسی که میدانید خود به خود مکالمه شما نیز تقویت خواهد شد! بنابراین بهترین راه این است که زمان خود را برای یادگیری هر چهار مهارت به طور دقیق تقسیم کنید. آموزشگاه فرهنگ نوین در سال 1392 توسط آقای آخوندی و خانم میرزایی تاسیس گردید.هدف آموزشگاه ،ایجاد یک محیط فرهنگی آموزشی جهت ارتقا بنیه علمی دانش آموزان و افراد علاقمند به آموختن زبان میباشد. استاد مهرعلیان با کسب نمره ۸٫۵ آیلتس آکادمیک، هم اکنون فضای کیفی آموزشی آیلتس را به همراه استاد حسینی در آکادمی اکسیر در درست گرفته است و هرکس که دنبال آموزش با کیفیت بوده، آن را در کلاس های آیلتس آکادمی اکسیر پیدا کرده است.

40 بهترین معلم زبان انگلیسی در تهران خانم و آقا و اساتید برجسته زبان آنلاین و در منزل سایت تدریس خصوصی ایران مدرس