500 پهپاد آسمان نیویورک را برای جشن گرفتن 10 سالگرد Candy Crush روشن کردند.


یک نمایش دقیق هواپیماهای بدون سرنشین آسمان شب را بر فراز شهر نیویورک در روز پنجشنبه برای جشن گرفتن 10 سالگی بازی محبوب Candy Crush روشن کرد. مطابق با نیویورک پست، از 500 پهپاد متصل به GPS برای ایجاد یک تبلیغ غول پیکر پرنده برای این بازی استفاده شد. اجرای رقص به مدت 10 دقیقه به طول انجامید و آسمان را به “بزرگترین صفحه روی سیاره” تبدیل کرد. با این حال، نمایش خیره کننده منجر به بحث و جدل با محیط بانان شد که می گویند منجر به آلودگی شدید هوا شده است.

این روزنامه به نقل از سناتور براد هویلمن گفت: “من فکر می کنم که خراب کردن خط افق شهرمان برای سود شخصی ظالمانه است. این برای مردم نیویورک، قوانین محلی ما، امنیت عمومی و حیات وحش توهین آمیز است.”

برخی دیگر، مانند داستین پارتریج، دوستدار محیط زیست، می ترسیدند که نمایش نور باعث بی قراری هزاران پرنده مهاجر شود.

آقای پارتریج، مدیر حفاظت و علم در NYC Audubon، گفت: «هادسون یک راه هوایی مهم برای پرندگان است و خوشبختانه هوا تاریک شده است. پست.

قوانین هوانوردی نیویورک حتی یک پهپاد را از اوج گرفتن در آسمان منع می کند. اما در گزارشی آمده است که سازمان دهندگان این رویداد آنها را از آن سوی رودخانه هادسون در نیوجرسی به راه انداختند تا از قوانین طفره بروند. آستانه.

این رویداد در ادامه در گزارش خود اعلام کرد که از آنجایی که پارک های ایالتی نیوجرسی نیز محدودیت هایی برای پرواز هواپیماهای بدون سرنشین دارند، مجوز استفاده ویژه ای دریافت کرد.

این اولین بار نیست که چنین نمایش نور پهپادی در این منطقه برگزار می شود. در ژوئن امسال، اتحادیه بسکتبال NBA از همان حفره برای پرتاب پهپادهای سبک بر فراز رودخانه هادسون استفاده کرد.منبع