88 NFT با الهام از اولین اثر هنری که قرار است برای انتشار در ماه مارس به ماه ارسال شود

ساشا جعفری، هنرمند رکورددار مستقر در دبی، در حال حاضر مشغول کار بر روی یک مجسمه ویژه است که به زودی در سطح ماه کاشته خواهد شد. پس از پایان یافتن این اثر هنری در ماه، در مجموع 88 NFT با الهام از این مجسمه برای زمینی ها منتشر خواهد شد. این NFT ها ماه آینده در ماه مارس منتشر خواهند شد. NFTها یا توکن‌های غیرقابل تعویض که بر روی بلاک چین ساخته شده‌اند، مجموعه‌ای دیجیتالی هستند که منحصربه‌فرد و دارای ارزش هستند.

جزئیات دقیق فرود فعلا نامشخص است.

روی دهانه ماه به نام لاکوس مورتیس (دریاچه مرگ) قرار خواهد گرفت.

او مارتيو، يك اثر او كاللي هنر Sacha Jafri
که به پرسلین شود.

اثر هنری که برای ماه آماده می شود با عنوان “ما با هم طلوع می کنیم – با نور ماه” نام دارد. یک انسان مرد و زن بر روی یک تخته طلا حک شده است. این مجسمه ها توسط 88 قلب احاطه شده اند، که از آنجا، تعداد NFT های الهام گرفته شده 88 انتخاب شده است.

تصاویری از قطعه جعفری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

درآمد حاصل از فروش این NFT ها به خیریه های بشردوستانه با تمرکز بر سلامت، آموزش، برابری و پایداری اهدا خواهد شد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

منبع

این اثر هنری به سفارش شرکت رباتیک فضایی بریتانیا، Spacebit، در هفته اول مارس از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا پرتاب خواهد شد.

«اثر هنری اصلی این موتیف قلب زیبا بود. جعفری در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌ان گفت: دو شکل در هم تنیده شده‌اند که دوباره به هم متصل می‌شوند و اطراف آنها گیاهان و جانوران در حال شکوفایی است.

در حالی که گزارش سی‌ان‌ان می‌گوید این اثر هنری با موشک اتحاد پرتاب متحد که توسط موتورهای توسعه‌یافته توسط جف بزوس Blue Origin پشتیبانی می‌شود، به ماه منتقل می‌شود، سایر رسانه‌ها ادعا می‌کنند که خدمات بار تجاری ناسا (CLPS) فرود این اثر هنری بر ماه را تسهیل می‌کند.

شرکت بلاک چین مستقر در امارات به نام شبکه Selenian فروش این 88 NFT را تسهیل خواهد کرد.

یک فرودگر ماه، اثر را در دهانه‌ای به نام لاکوس مورتیس (دریاچه مرگ) قرار می‌دهد، جایی که برای همیشه باقی خواهد ماند. همچنین این اولین اثر هنری خواهد بود که روی ماه فرود می آید.