AI-Smart Flowy رفع قابلیت دسترسی به وب سایت را خودکار می کند

به گفته رونن، Flowy کل فرآیند تست دسترسی را ساده می کند. توسعه دهندگان می توانند مسائل مربوط به دسترسی را اسکن و دسته بندی کنند، آنها را اولویت بندی کرده و به آنها رسیدگی کنند و به نظارت منظم و گزارش انطباق دسترسی داشته باشند.

اولین قدم سرمایه گذاری روی تیمی از متخصصان هوش مصنوعی و نرم افزار بود. این شامل یک تیم مدیریت داده بود تا مطمئن شود که مدل هوش مصنوعی به خوبی کار می کند و نیازهای خاص مشتریان Flowy را برآورده می کند.


Flowy فرآیند انطباق با دسترسی را خودکار می کند و آن را فوق العاده سریع، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه می کند. او پیشنهاد داد که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا محصولات نوآورانه را بدون نگرانی در مورد ویژگی های فنی دسترسی ایجاد کنند.

Equally.ai پس از اینکه در ابتدا این مفهوم را برای نیازهای خود توسعه داد، بیش از یک سال روی Flowy کار کرد. پیشرفت گسترده پس از همکاری شرکت با یک برنامه توسعه دهنده مایکروسافت بود که به توسعه دهندگان خود دسترسی اولیه به OpenAI را داد.

Flowy ممکن است اولین در نوع خود برای توسعه دهندگان باشد. به گفته رونن، بسیاری از ابزارهای توسعه‌دهنده دیگر به مشکلات دسترسی می‌پردازند که مبتنی بر ChatGPT نیستند. با این حال، این ابزارها در درجه اول بر ارزیابی های فنی و تست خودکار تمرکز دارند.

در اوایل، کاربران ChatGPT با نادرستی‌های نادرستی که ایجاد OpenAI ایجاد کرد، دست و پنجه نرم می‌کردند. به گفته رونن، این به یکی از مهم ترین چالش های Equally.ai در ادغام ChatGPT در Flowy تبدیل شد.

Flowy مسائل دسترس‌پذیری را بر اساس سطوح اولویت دسته‌بندی می‌کند و تمرکز توسعه‌دهندگان را در ابتدا بر روی مهم‌ترین مسائل آسان‌تر می‌کند. این یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی حل مشکلات بر اساس چارچوب یک وب سایت ارائه می دهد و استانداردهای دسترسی را برای درک و پیروی آسان می کند. علاوه بر این، Flowy یک گزارش نظارت و انطباق دقیق ارائه می‌کند که پیشرفت دسترسی را ردیابی و مستند می‌کند و به اطمینان از انطباق با سیاست‌های دسترسی شرکت کمک می‌کند.منبع

رونن Flowy را یک نوآوری بزرگ در فضای توسعه دهندگان می داند. این پلتفرم با ایجاد دسترسی بیشتر به وب سایت برای همه، شکاف قابل توجهی را پر می کند.

پلت فرم نرم افزاری فرآیند تست و رفع مشکلات دسترسی را خودکار می کند. وی افزود: این اتوماسیون به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا تمام عملکردهای دسترسی خود را از داشبورد مدیریت کنند، مسائل معنایی و متنی را در کد خود پیدا و تعمیر کنند، تجربه کاربر را افزایش دهند، ممیزی های دستی را اجرا کنند و از بروز مشکلات دسترسی در آینده جلوگیری کنند.

او گفت: «تاکنون، بسیاری از صاحبان وب‌سایت‌ها و توسعه‌دهندگان به دلیل فقدان دانش فنی و تخصص، با موانعی در هنگام تلاش برای رسیدگی به مشکلات دسترسی مواجه بودند». با این حال، با Flowy، صاحبان وب‌سایت‌ها دیگر مجبور نیستند برای فراگیر کردن سایت‌های خود، صرفاً به توسعه‌دهندگانی که تخصص دسترسی دارند تکیه کنند.

ما شروع به کشف پتانسیل استفاده از GPT-3 API کردیم. همانطور که ما به آزمایش با API ادامه دادیم، قابلیت‌های بی‌شمار آن را کشف کردیم و فرصتی را دیدیم که آن را با Flowy ادغام کنیم تا نتایج خود را افزایش دهیم و نیازهای توسعه‌دهندگان را بهتر برآورده کنیم.” ChatGPT به طور کامل وارد پلتفرم خود شده است.

این رویکرد جدید به آنها کمک می کند تا از خطرات قانونی ناشی از عدم ارائه دسترسی به وب برای همه کاربران خدمات مبتنی بر وب جلوگیری کنند. مزیت دیگر صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه توسعه دهندگان است.

Cloud Access و Chrome Extension

پلتفرم Flowy یکی از آخرین کاربردهای خلاقانه فناوری ChatGPT است که توسط OpenAI، یک شرکت تحقیقاتی و استقرار هوش مصنوعی توسعه یافته است.

Flowy در حال حاضر فقط با درخواست در دسترس است. توسعه دهندگان می توانند برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به لینکدین با ران رونن تماس بگیرند.