Airtel از 10 Lakh مشتری 5G در بمبئی پیشی گرفت، خدمات در بیش از 140 شهر هند به صورت زنده

بیانیه ایرتل گفته است که از مرز یک میلیون مشتری در شبکه 5G خود در بمبئی فراتر رفته است.

Vibhor Gupta، مدیر عامل بمبئی، Bharti Airtel، گفت: “ما به توسعه شبکه خود به مکان های بیشتری در سراسر شهر ادامه خواهیم داد و به مشتریان بیشتری اجازه می دهد تا از دسترسی فوق العاده سریع به پخش ویدئو با کیفیت بالا، بازی، چت چندگانه، آپلود فوری عکس ها و موارد دیگر لذت ببرند. “

بر اساس داده های سازمان تنظیم مقررات مخابرات هند (TRAI)، ایرتل در آوریل 2022 در مجموع 8.1 هزار مشترک تلفن همراه اضافه کرد. از آوریل 2022، اضافه شدن خالص تعداد مشترکان تلفن همراه اپراتور مخابراتی را به 36.11 کرور افزایش داد.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

Airtel 5G Plus در حال حاضر در چندین مکان کلیدی در بمبئی فعال است، از جمله دروازه هند، نقطه نریمان، شهر فیلم، مجتمع Bandra-Kurla، تقاطع‌های مترو بمبئی غاتکوپار و آندری، پایانه راه‌آهن چاتراپاتی شیواجی (CST) و غیره.

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

“Airtel اولین شرکتی بود که 5G را در کشور راه اندازی کرد و بمبئی یکی از 8 شهری بود که ایرتل 5G پلاس فوق العاده سریع دریافت کرد. امروز، خدمات 5G ایرتل در بیش از 140 شهر در طول و عرض کشور در دسترس است. ،” آن گفت.

سال گذشته در دسامبر، ایرتل خدمات شبکه 5G خود را در جامو و سرینگار عرضه کرد. همچنین خدمات 5G پلاس خود را در مناطق منتخب ویساخاپاتنام، احمدآباد، گاندیناگار، ایمفال، شیملا، لاکنو و پونا در همان ماه عرضه کرد.

اپراتور مخابراتی Bharti Airtel روز پنجشنبه اعلام کرد که از مرز 1 میلیون کاربر 5G در شبکه خود در بمبئی عبور کرده است.

ایرتل اخیراً از مرز 10 میلیون مشتری منحصر به فرد در شبکه 5G خود در سطح ملی عبور کرده است. شرکت مخابراتی تحت رهبری Sunil Mittal اعلام کرد که آمادگی دارد تا پایان مارس 2024 تمام شهرها و مناطق روستایی کلیدی را با خدمات Airtel 5G پوشش دهد.