Airtel شبکه 5G را در 125 شهر راه اندازی می کند، خدمات اکنون در 265 شهر در هند فعال است

برای جزئیات جدیدترین راه اندازی ها و اخبار سامسونگ، شیائومی، ریلمی، وان پلاس، اوپو و سایر شرکت ها در کنگره جهانی موبایل در بارسلون، از مرکز MWC 2023 ما دیدن کنید.منبع

دولت در آگوست 2022 نامه های تخصیص طیف را به ارائه دهندگان خدمات مخابراتی صادر کرد و از آنها خواست تا برای عرضه خدمات 5G در کشور آماده شوند.

در مقایسه با 3G و 4G، 5G تأخیر بسیار کمی دارد که تجربه کاربر را در بخش‌های مختلف افزایش می‌دهد. تأخیر کم کارایی پردازش حجم بسیار بالایی از پیام های داده را با حداقل تاخیر توصیف می کند.

Bharti Airtel روز دوشنبه اعلام کرد که خدمات پرسرعت 5G را در 125 شهر دیگر راه اندازی کرده است و پوشش کلی آن را به 265 شهر در هند رسانده است.

این ارائه دهنده خدمات مخابراتی هفته گذشته اعلام کرد که کاربران منحصر به فرد 5G خود از مرز 10 میلیون نفر عبور کرده اند.

“5G دنیای اینترنت را متحول کرده است و عصر جدیدی از اتصال و ارتباطات را آغاز کرده است که ثابت می کند بازی را برای کشور تغییر می دهد. ما در Airtel همچنان متعهد به ارائه بالاترین کیفیت شبکه و خدمات به مشتریان خود هستیم. امروز از 125 شهر دیگر خارج شده است.»

قابل ذکر است، ارائه دهندگان خدمات مخابراتی در هند از اکتبر 2022 به بعد شروع به ارائه خدمات پرسرعت 5G در این کشور کردند.

5G نسل پنجم شبکه تلفن همراه است که قادر به انتقال مجموعه داده های بزرگ با سرعت بسیار بالایی است.

ایرتل اولین شرکتی در کشور بود که خدمات 5G را در اکتبر 2022 ارائه کرد، و راه اندازی مگا امروز وعده ما برای اتصال هر مشتری ایرتل در کشور با ایرتل 5G پلاس فوق العاده سریع است. عرضه 5G ما در مسیری است که تمام شهرها و شهرها را پوشش می دهد. مناطق روستایی کلیدی تا مارس 2024.”

همچنین انتظار می‌رود که راه‌اندازی 5G توسعه بیشتری در نظارت از راه دور داده‌ها در بخش‌هایی مانند معدن، انبارداری، پزشکی از راه دور، و تولید و غیره ایجاد کند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.

5G چیست و چه تفاوتی با سرویس های فعلی 3G و 4G دارد؟

وزارت مخابرات مجموع پیشنهادهایی به ارزش 1.50 میلیون روپیه از حراج طیف 5G دریافت کرده بود.