Algorand قصد دارد هند را به هات اسپات برای توسعه دهندگان Web3، پروژه های بلاک چین تبدیل کند: آنیل کاکانی

همانطور که توسعه دهندگان بیشتری از موسسات مهندسی هندی به بخش بلاک چین می پیوندند، راه حل های بیشتر برای سوابق دائمی و فناوری های سازگار با محیط زیست می تواند راه را برای موارد استفاده گسترده تر از فناوری امیدوارکننده هموار کند.

در ماه مارس، اعضای بنیاد الگوراند، از جمله کاکانی با بیش از 50 استارت آپ Web3 در حیدرآباد ملاقات کردند. تحت AlgoBharat، این بنیاد به بنیانگذاران Web3 در هند مشاوره ارائه خواهد داد.

این پلتفرم به لیست رهبران بخش دیگر مانند صرافی رمزارز Coinbase می‌پیوندد که با دانشجویان هندی تعامل دارد تا آنها را به این بخش برساند.

فناوری بلاک چین که هند مشتاق کاوش آن است، می‌تواند راه‌حل‌های سازگار با محیط زیست را برای تعدادی از مسائل موجود مانند نگهداری سوابق شکننده مبتنی بر کاغذ و همچنین تاریخچه‌های بهداشتی و مالی قابل تغییر ارائه دهد.

Algorand که در سال 2019 منتشر شد، یک بلاک چین سبز و اثبات سهام (PoS) است. توسعه دهندگان بلاک چین ادعا می کنند که همگرایی بین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و مالی سنتی را امکان پذیر می کنند. بلاک چین Algorand تضمین می‌کند که کربن منفی است، بدون اینکه از زمان راه‌اندازی آن شاهد هیچ خرابی صفری نباشیم.

به منظور حضور فیزیکی در هند، Algorand با T-Hub که یک مرکز نوآوری و فعال کننده اکوسیستم مستقر در حیدرآباد است، شریک شده است.

هدف دولت تلانگانا استفاده از بلاک چین برای ارائه اعتبار کربن به کشاورزانی است که از روش‌های سبز و سازگار با محیط زیست در مورد روش‌های کشاورزی استفاده می‌کنند. این اعتبارات کربنی می تواند نقدینگی کشاورزان را تامین کند و به آنها کمک مالی کند. علاوه بر این، بلاک چین می‌تواند وابستگی موجود به عملیات مبتنی بر کاغذ را از بین ببرد، خواه حفظ سوابق رسمی یا چاپ و مدیریت اسکناس‌های نقدی باشد. کاکانی با تشریح موارد استفاده عملی فوری از بلاک چین، گفت: با مقرون به صرفه‌تر کردن کارها، سوابق معتبر ذخیره شده در بلاک چین، نیاز واسطه‌ها و دلالان را کاهش می‌دهد و در نتیجه هزینه‌های مربوط به فعالیت‌های روزمره را کاهش می‌دهد.

این صنعت به توسعه دهندگان جدی نیاز دارد و آنها باید مکانی فیزیکی برای ارتباط و بحث در مورد نوآوری های بالقوه داشته باشند. نه تنها توسعه‌دهندگانی که روی Algorand کار می‌کنند، بلکه کسانی که در حال بررسی موارد استفاده از دیگر بلاک‌چین‌ها هستند نیز می‌توانند به این فضا دسترسی پیدا کنند و با دیگرانی که در بلاک چین و Web3 کار می‌کنند ارتباط برقرار کنند. کاکانی افزود: این کار بهره وری کلی آنها را افزایش می دهد.

بنیاد AlgoBharat به دنبال گسترش پایگاه توسعه دهندگان Web3 در هند، سرمایه گذاری در پروژه های امیدوارکننده و وارد شدن به مشارکت استراتژیک با دولت و همچنین بازیگران صنعت است.

تیم پشتیبان Algorand، یک بلاک چین لایه 1، پتانسیل هند برای رشد بازار وب 3 و بلاک چین را افزایش می دهد. در گفتگو با گجت 360، آنیل کاکانی، رئیس کشور هند در بنیاد Algorand گفت که استفاده از هرچه بیشتر توسعه دهندگان هندی در واگن Web3 برای توسعه این بخش بسیار مهم است. هفته گذشته، بنیاد Algorand ابتکار عمل خود را با محوریت هند به نام “AlgoBharat” راه اندازی کرد. با این کار، این سازمان حضور خود را در مأموریت “آتمانیربهار” کشور نشان داد، که در تلاش است تا صنایع هند را کاملاً به خود متکی کند.

در دسامبر 2022، دولت ماهاراشترا با شرکت فناوری بلاک چین Algorand و فناوری سلامت MAPay همکاری کرد تا داده های سلامت را به عنوان NFT ذخیره کند.


شرکت‌های گوشی‌های هوشمند بسیاری از دستگاه‌های قانع‌کننده را در سه ماهه اول سال 2023 روانه بازار کرده‌اند. برخی از بهترین تلفن‌های عرضه شده در سال 2023 که امروز می‌توانید بخرید کدامند؟ ما در این مورد در Orbital، پادکست Gadgets 360 بحث می کنیم. Orbital در Spotify، Gaana، JioSaavn، Google Podcasts، Apple Podcasts، Amazon Music و هر جایی که پادکست های خود را دریافت می کنید در دسترس است.
پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع