Amazon Fire TV Cube (نسل سوم)، Alexa Voice Remote Pro در هند راه اندازی شد: تمام جزئیات

همچنین در Fire TV Cube جدید از اتصال Wi-Fi 6 و یک پورت USB برای اتصال اختیاری وب‌کم پشتیبانی می‌شود. یکی از ویژگی‌های کلیدی محدوده Amazon Fire TV Cube دسترسی بدون هندز به دستیار صوتی الکسا است که دستگاه دارای یک میکروفون همیشه روشن است که به فرمان wake گوش می‌دهد.

قیمت روپیه 2499، Alexa Voice Remote Pro خود کمی گرانتر از Rs است. 1999 کنترل صوتی الکسا. اکنون می توان کنترل از راه دور جدید را پیش خرید کرد و تاریخ عرضه آن برای 16 نوامبر تعیین شده است و ارسال آن پس از آن انجام می شود. هر دو محصول به طرز جالبی در هند مطابق با عرضه جهانی قیمت گذاری شده اند، حتی اگر مدتی باقی مانده باشد.

مشخصات و ویژگی های Amazon Fire TV Cube (نسل سوم).

در روپیه 13999، آمازون Fire TV Cube (نسل سوم) کمی گرانتر از روپیه است. 12999 Amazon Fire TV Cube (نسل دوم)، اما برخی از بهبودهای سخت افزاری و استفاده را ارائه می دهد که تجربه کاربری بهتری را نوید می دهد. این دستگاه هنوز برای فروش یا برای پیش‌سفارش موجود نیست. هیچ کلمه قاطعی در مورد زمان خرید دستگاه پخش در هند وجود ندارد، اما کاربران می توانند ثبت نام کنند تا از طریق ایمیل در این مورد مطلع شوند.

همچنین در کنار Fire TV Cube (نسل سوم) Alexa Voice Remote Pro است که دارای یک بلندگوی داخلی برای استفاده با قابلیت ریموت یاب در الکسا است. این را می توان با استفاده از الکسا یا از طریق برنامه Fire TV فراخوانی کرد و کنترل از راه دور صدایی را منتشر می کند تا در صورت قرار گرفتن در محدوده به کاربر کمک کند مکان آن را پیدا کند.

مکعب تلویزیون آمازون فایر (نسل سوم) طراحی بهبود یافته ای دارد، با پوشش بیرونی پارچه و گوشه های گرد. علاوه بر این، دستگاه استریم اکنون دارای یک پورت ورودی HDMI است که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از کنترل از راه دور و ویژگی‌های کنترل صوتی Fire TV Cube، سایر دستگاه‌های منبع مانند جعبه‌های تنظیم DTH را برای کنترل متصل کنند.

آمازون ادعا می کند که Fire TV Cube جدید به لطف پردازنده هشت هسته ای جدید 2.0 گیگاهرتز، 20 درصد قدرتمندتر از دستگاه نسل قبلی است. مانند قبل، از محتوای با وضوح Ultra-HD و محدوده دینامیکی بالا تا فرمت Dolby Vision و همچنین صدای Dolby Atmos پشتیبانی می شود. برنامه‌ها، بازی‌ها و سرویس‌های پخش اصلی در رابط کاربری Fire TV پشتیبانی می‌شوند و کنترل از راه دور صوتی الکسا در جعبه موجود است.

علاوه بر این، کنترل از راه دور جدید دارای دو دکمه قابل تنظیم است که می توان آنها را به عملکردهای خاصی مانند اجرای مهارت یا روال الکسا یا باز کردن یک برنامه خاص نگاشت. همچنین دکمه‌ها دارای نور پس‌زمینه برای دید آسان در تاریکی هستند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Amazon Fire TV Cube (نسل سوم) و Alexa Voice Remote Pro با قیمت گذاری در هند روپیه روپیه راه اندازی شده اند. 13999 و روپیه به ترتیب 2499. همانطور که از نام آن پیداست، این سومین نسل از سری Amazon Fire TV Cube است و دارای برخی ارتقاء سخت افزاری و قابلیت هایی است که گفته می شود تجربه کلی کاربر را بهبود می بخشد. Alexa Voice Remote Pro نیز معرفی شده است و تجربه بهتری را با ویژگی هایی مانند دکمه های قابل تنظیم و بلندگوی داخلی برای کمک به مکان یابی در صورت گم شدن نوید می دهد.

Amazon Fire TV Cube (نسل سوم)، قیمت کنترل از راه دور صوتی Alexa Pro، در دسترس بودن

مشخصات و ویژگی های Alexa Voice Remote Pro