Amazon Prime Video سری واقعیت تجاری “Mission Start Ab” را در همکاری با دولت هند اعلام کرد.

آلیا بات بازیگر نیز در این رویداد حضور داشت و گفت که «ماموریت استارت آب» پتانسیل این را دارد که «تأثیر گسترده‌ای بر اکوسیستم نوپا در حال رشد کشور» داشته باشد. او می‌گوید: «در حالی که ایده‌های بزرگ و بنیان‌گذاران جوان جاه‌طلب زیادی در اطراف ما وجود دارد، برای تبدیل این ایده به واقعیت، ایجاد تیم مناسب، یافتن مربیان مناسب، جمع‌آوری بودجه و ایجاد چیزی از هیچ، نوع خاصی از عزم را می‌طلبد.» گفت.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Sushant Sreeram، مدیر کشور، Prime Video، هند، گفت که پخش کننده همیشه به طور مستقیم و غیرمستقیم یک توانمند برای اقتصاد هند بوده است. “این همکاری بین دفتر PSA، دولت هند و پرایم ویدئو نقطه عطف دیگری در سفری است که اوایل امسال با امضای آمازون هند با امضای نامه تعامل (LoE) با وزارت اطلاعات و پخش (MIB) آغاز شد. سارین گفت که هدف از کمک به رشد اقتصاد خلاق هند است.

سرویس استریم پرایم ویدیو روز چهارشنبه «Mission Start Ab» را معرفی کرد، یک مجموعه واقعیت تجاری با مشارکت دفتر مشاور علمی اصلی (PSA). این مجموعه هفت قسمتی، کارآفرینان امیدوارکننده‌ای را نشان می‌دهد که بر نوآوری‌های ساخته‌شده برای هند با پتانسیل تأثیرگذاری بر تغییرات اجتماعی-اقتصادی متمرکز شده‌اند، یک سری چالش‌ها را در تعقیب گسترش کسب‌وکارشان و تأمین بودجه برای سرمایه‌گذاری‌های خود، مطابق با سکو. با هند به عنوان یکی از بزرگترین و پر جنب و جوش ترین اکوسیستم های استارت آپی جهان، این مجموعه کاملاً ساخته شده در هند نیز سه سرمایه گذار مشهور را گرد هم می آورد که با قرار دادن این 10 بنیانگذار در مراحل اولیه در یک مجموعه، به دنبال تک شاخ بعدی هند خواهند بود. این پلتفرم استریم در بیانیه‌ای اعلام کرد: تمرین‌ها و شبیه‌سازی‌های شدیدی که مهارت‌های کارآفرینی، مدیریت، ارتباطات و مدیریت بحران آن‌ها را آزمایش می‌کند.

“من خوشبین هستم که فرصت های یادگیری زیادی را به نوآوران مردمی در هند ارائه می دهد، بینش های ارزشمندی را در مورد شیوه های راه اندازی پایدار و جذب سرمایه گذاران مناسب ارائه می دهد. علاوه بر این، این سریال وعده می دهد که بینندگان را سرگرم کند و در عین حال رشد اکوسیستم نوآوری مردمی کشور ما را ارتقا دهد. ،” او اضافه کرد.

“Mission Start Ab” که در حال حاضر در حال تولید است، قرار است به زودی در پرایم ویدیو نمایش داده شود. آجای کومار سود گفت: “با ستایش روح قابل توجه نوآوران مردمی هند، خوشحالم که سریال واقعیت پرایم ویدئو Mission Start Ab را اعلام کنم. این سریال جذاب به عنوان یک پلتفرم قدرتمند عمل می کند و داستان های الهام بخش کسانی را که از طریق نوآوری تغییرات اجتماعی را هدایت می کنند، به نمایش می گذارد.” ، مشاور علمی اصلی دولت هند.