Amazon Prime Video Player BBC و محتوای کودکان BBC را به عنوان کانال افزونه در هند به هند می آورد

ما هیجان‌زده‌ایم که بی‌بی‌سی پلیر و بی‌بی‌سی کیدز را برای اولین بار به مخاطبان در هند می‌آوریم. ما نمی‌توانیم از شراکت با Prime Video برای راه‌اندازی این سرویس‌های مبتنی بر اشتراک ویدیو بر اساس درخواست، هیجان‌زده باشیم. استنلی فرناندز، معاون توزیع استودیو بی‌بی‌سی، آسیای جنوبی، در بیانیه‌ای گفت: این برندها مجموعه‌ای از محتوای چند ژانر را ارائه می‌کنند و بهترین سرگرمی‌های بریتانیایی را به مخاطبان هندی باهوش ارائه می‌کنند.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Amazon Prime Video و شرکت بریتانیایی BBC Studios روز پنجشنبه اعلام کردند که BBC Player و BBC Kids به عنوان یک کانال ارزش افزوده در پلتفرم استریمر در دسترس خواهند بود. در بیانیه مطبوعاتی آمده است که مشترکین Prime Video می‌توانند از طریق این کانال به مجموعه‌ای از محتوای محبوب بریتانیایی که شامل درام‌های اصلی بریتانیایی، کمدی، مستند، نمایش‌های واقعی، برنامه‌های سرگرمی تا سبک زندگی و برنامه‌های کودکانه است دسترسی داشته باشند.

“در هماهنگی با فلسفه ما برای ارائه خدمات فوق العاده به مشتریان با انتخاب و دسترسی بیشتر، ما از همکاری با استودیو BBC بسیار هیجان زده هستیم. طیف گسترده برنامه های آنها بسیار مشهور است و مورد علاقه مخاطبان در سراسر جهان است. با راه اندازی پخش کننده BBC و BBC Kids، اعضای Prime در هند نیز می توانند برای اولین بار از محتوای مورد علاقه خود در بریتانیا لذت ببرند.”

مشترکین می توانند اشتراک سالانه افزونه BBC Player را در برنامه Prime Video به مبلغ 100 میلیون تومان خریداری کنند. 599 و از دسترسی کامل به BBC Kids نیز لذت ببرید. از طرف دیگر، اعضا همچنین می‌توانند با پرداخت 500 روپیه مشترک BBC Kids شوند. 199 سالانه، این شرکت گفت.

Vivek Srivastava، سرپرست – Prime Video Channels، Prime Video، هند، گفت که Prime Video Channels از زمان راه‌اندازی خود با افرادی که در کانال‌های انتخابی خود از سراسر کشور مشترک شده‌اند، رشد تصاعدی در هند داشته است.

BBC Player و BBC Kids به کانال‌های Prime Video موجود مانند Lionsgate Play، Discovery+، Eros Now، DocuBay، ManoramaMAX، hoichoi، MUBI، AMC+، ShortsTV، Acorn TV، Curiosity Stream، MyZen TV و Museum TV می‌پیوندند.

استودیوهای بی‌بی‌سی از بی‌بی‌سی کیدز، برنامه‌های تحسین‌شده‌ای برای کودکان هندی مانند هی داگی، گو جترز، جوجو و گرن گرن، سارا و اردک، و جونیور بیک آف را برای مخاطبان هندی به ارمغان می‌آورد.

پخش کننده بی بی سی برنامه های مختلفی مانند Six Four، تریلر سیاسی The Diplomat، کمدی سیتیزن خان، شرلوک، فراموش نشده ، Happy Valley ، Top Gear ، The Great British Bake Off ، و همچنین This is Going to Hurt ، The North Water ، The Pursuit of Love و Small Axe.