Apple AirPods Lite در حال توسعه است، با جایگزین‌های ارزان‌تر رقابت خواهد کرد: گزارش

اگرچه Pu در یادداشتی توضیح داده است که گفته می شود “محصول با قیمت پایین تر” با هدفون های غیر اپل رقابت می کند، در حال حاضر مشخص نیست که این محصول دقیقا چیست و چه ویژگی هایی را ارائه می دهد. این گزارش اشاره می‌کند که اپل نسخه قبلی AirPods 2 را با قیمت ارزان‌تر 129 دلار (تقریباً 10700 روپیه) پس از عرضه AirPods 3 در سال 2021 در انبار نگه داشته است، در حالی که AirPods 3 قیمتی معادل 169 دلار (تقریباً 14000 روپیه) دارد. این “AirPods Lite” احتمالا ارزان تر از 129 دلار (تقریبا 10700 روپیه) قیمت خواهند بود. اپل همچنین ممکن است هزینه ایرپادهای نسل دوم را حتی بیشتر کاهش دهد، شاید به 99 دلار (تقریباً 8200 روپیه)، به عنوان یک امکان دیگر.

نسل دوم AirPods Pro در سال 2022 توسط اپل با تعدادی بهبود، مانند حذف نویز بهتر و کیس شارژ جدید و تراشه U1 برای یافتن دقیق عرضه شد.

بر اساس گزارش 9to5Mac، جف پو، تحلیلگر فناوری Haitong Intl ادعا می کند که اپل توسعه “AirPods Lite” را آغاز کرده است. گزارش شده است که این تحلیلگر معتقد است که محموله های AirPods از 73 میلیون دستگاه در سال 2022 به 63 میلیون دستگاه در سال 2023 کاهش می یابد. گفته می شود که این تا حدودی به دلیل “تقاضای نرم ایرپاد 3” و احتمال عدم معرفی ایرپادهای جدید اپل در سال جاری است.

ظاهرا اپل در حال کار بر روی “Airpods Lite” است. این شرکت در حال حاضر چهار مدل مختلف ایرپاد از AirPods Max ارتقا یافته تا نسل دوم AirPods را ارائه می دهد. علاوه بر این، اگرچه AirPods محبوبیت زیادی به دست آورده است، اما دقیقاً ارزان نیستند. بنابراین، گفته می‌شود که غول فناوری در حال کار بر روی یک نسخه جدید برای رقابت با هدفون‌های بی‌سیم ارزان‌تر است. قیمت اولیه اپل ایرپاد پرو در هند 20999 روپیه است. علیرغم اینکه لوازم جانبی بسیار محبوب هستند، پیش بینی می شود تقاضا برای AirPods تا سال 2023 کاهش یابد.

جدیدترین‌های نمایشگاه Consumer Electronics را در Gadgets 360 در مرکز CES 2023 ما مشاهده کنید.منبع

هنوز هیچ گمانه‌زنی در مورد ایرپادهای معمولی اپل و حتی هدفون‌های گران‌تر AirPods Max وجود ندارد که به زودی به‌روزرسانی دریافت کنند. در هند، Apple AirPods Max برای اولین بار در دسامبر 2020 معرفی شد. اگرچه AirPods Max 2 هنوز منتشر نشده است، اپل در سال 2022 حق امتیازی را از اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده دریافت کرد که ممکن است به یک کیف هوشمند جدید AirPods Max اشاره کند. . طبق گزارش ها، بدنه جدید ممکن است شامل دسترسی به فضای داخلی هدفون باشد. بر اساس این گزارش، یک گیره مغناطیسی نیز می تواند به مسکن جدید اضافه شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.