Apple TV 4K (2022) با پشتیبانی HDR10+، عملکرد بهتر در هند راه اندازی شد: جزئیات

Apple Care+ برای Apple TV 4K (2022) با قیمت روپیه در دسترس است. 2900، و این شرکت همچنین سه ماه دسترسی رایگان به سرویس پخش جریانی Apple TV+ را با خرید ارائه می دهد. به غیر از پخش محتوا از سرویس های مختلف از جمله Netflix، YouTube، Amazon Prime Video، و Disney+ Hotstar، کاربران همچنین می توانند به بازی های Apple Arcade در Apple TV 4K (2022) دسترسی داشته باشند و بازی کنند.

مانند دستگاه های نسل قبلی، Apple TV 4K از پخش جریانی Ultra-HD از سرویس های مختلف پشتیبانی شده، از جمله Netflix، Amazon Prime Video، YouTube، و Disney+ Hotstar و غیره پشتیبانی می کند. قابل‌توجه، Apple TV 4K (2022) علاوه بر Dolby Vision و HDR10 که قبلاً در دستگاه‌های استریم نسل قبلی پشتیبانی می‌شدند، از فرمت HDR10+ با دامنه دینامیکی بالا پشتیبانی می‌کند. فرمت های صوتی مختلف تا Dolby Atmos نیز پشتیبانی می شود.


پیوندهای وابسته ممکن است به طور خودکار ایجاد شوند – برای جزئیات بیشتر به بیانیه اخلاقی ما مراجعه کنید.منبع

Apple TV 4K (2022) در سطح جهانی، از جمله در هند، با قیمت روپیه عرضه شده است. 14900 به بالا دستگاه استریم جدید اپل آخرین نسخه پلتفرم tvOS این شرکت را اجرا می کند و عملکرد و مشخصات بهتری را نوید می دهد و به طور قابل توجهی قیمت پایین تری نسبت به دستگاه پخش نسل قبلی Apple TV 4K دارد. Apple TV 4K جدید علاوه بر Dolby Vision و HDR10 که در دستگاه‌های نسل قبلی پشتیبانی می‌شد، از فرمت HDR10+ برای محتوای دامنه دینامیکی بالا نیز پشتیبانی می‌کند.

انواع، قیمت و در دسترس بودن Apple TV 4K (2022).

یک تغییر قابل توجه در Apple TV 4K جدید، تراشه A15 Bionic است که آن را تامین می کند – همان پردازنده ای که همچنین از سری Apple iPhone 13، iPhone SE (نسل سوم)، iPhone 14، iPhone 14 Plus و iPad mini (نسل ششم) تغذیه می کند. . این نوید عملکرد بهتر هم برای استریم و هم برای بازی است.

مشخصات و ویژگی های Apple TV 4K (2022).

Apple TV 4K (2022) قیمتی معادل روپیه دارد. 14900 در هند برای نسخه با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی و اتصال Wi-Fi. نسخه بالاتر با 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و اتصال اترنت علاوه بر Wi-Fi قیمتی معادل روپیه دارد. 16900. هر دو نوع هم اکنون برای سفارش از طریق فروشگاه آنلاین رسمی اپل در هند در دسترس هستند و از 4 نوامبر به فروش می رسند و به طور گسترده در دسترس خواهند بود.

طراحی Apple TV 4K (2022) تا حد زیادی شبیه به نسل قبلی Apple TV 4K است و کنترل از راه دور محبوب سیری نیز با دستگاه جدید باز می گردد. این کنترل از راه دور دسترسی به سیری را برای دستورات صوتی ارائه می دهد و به طور طبیعی می تواند برای ناوبری و کنترل در اطراف رابط tvOS 16 در Apple TV 4K (2022) استفاده شود. نوع مقرون به صرفه تر فقط دارای اتصال Wi-Fi است، در حالی که نوع بالاتر را می توان با اتصال اترنت سیمی نیز استفاده کرد.